rent a car antalya

RENT A CAR ANTALYA

Özellikle Antalya ülkemizin en çok yerli ve yabancı turist ağırlayan şehirlerinden bir tanesi. Akdeniz'in turist açısından önde gelen illerinden.

Tarih : 07 Nisan 2015, 16:01
Puan Ver : Rent A Car Antalya(9.6/10)32


Özellikle Antalya ülkemizin en çok yerli ve yabancı turist ağırlayan şehirlerinden bir tanesi. Akdeniz'in turist açısından önde gelen illerinden. Her yıl milyonlarca turist ülkemize giriş yapmakta ve bunların hatırı sayılır bir bölümü, neredeyse yarısı Antalya'ya gelmekte. Yabancı turistler genellikle ülkelerinden hava yolu aracılığı ile ülkemize ulaşmakta. Son yıllarda bireysel olarak gezmek ve keşif yapmanın daha tercih edildiğini görmekteyiz. Belli firmaların tur hizmetleri ile rehber eşliğinde gezinti yapanlara oranla turdan bağımsız olarak özgür seçimleri doğrultusunda gezmek isteyenler çoğunlukta. Bu noktada Rent a Car Antalya yabancı turistlerin ilgi odağı olmakta.

Yurt içinden de başka bir ilden Antalya'ya tatile gelmiş olabilirsiniz. Yine uzun ve zorlu bir yolculuğu direksiyon sallayarak geçirmek istemiyorsanız aracınızı getirmemiş olabilir ya da tatile ayırdığınız sürenin bir kısmını yolda harcamamak için hava yolu ulaşımını tercih etmiş olabilirsiniz.

Bu şekilde tercih eden tatilciler için de yine Rent a Car Antalya sizlere çözüm oluyor.Antalya gerek yurt dışından gerek yurt içinden yıl içinde oldukça fazla misafir ağırlamakta. Tatil amaçlı olanından, birkaç günlük gezi için gelenine, iş ziyaretinden ya da ufak çaplı geziler için gelenine kadar birçok farklı sebeple gelen ziyaretçi. Bu noktada araç kiralama açısından da oldukça büyük bir arz oluşmakta.

Kentte böyle bir arz olunca dolayısı ile bu arzı karşılamak için çok sayıda araç kiralama firması bulunmakta. Firmadan istediğiniz modelde, ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte araç kiralayabilmeniz mümkün. Araç kiralarken; istediğiniz modeli, beklentinizi karşılayacak tipi, kullanım şeklinize göre vitesli ya da otomatik olmasını, sizin belirttiğiniz özellikler dahilinde karşılıyorlar. Hatta kendiniz kullanmak istemiyor ya da ehliyetiniz yok ise, size eşlik edecek bir şoför hizmeti almanız da mümkün.

Kente ayak bastığınız anda bu hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptığınız takdirde, kente geleceğiniz günü ve saati belirtip firma yetkilileri tarafından araç ile havaalanından ya da otogardan alınmanız mümkün. Kentte kalacağınız gün kadar ya da size yeterli olacak gün kadar bu araçları kiralamanız ve seyahatinizde size eşlik etmesi mümkün.

Araç kiralama yapacak olanların dikkat etmesi ve mutlaka önemsemesi gereken konulardan bir tanesi de araçların muhakkak kaskolu ve sigortalı olması. Zaten tatil amaçlı ya da iş amaçlı kısa süreliğine gittiğiniz bir yerde bir de araç ile ilgili sorun yaşamak istemezsiniz her halde.

Olası bir kaza durumunda ya da yaşayacağınız olumsuz bir durumda başınızın ağrımaması için kaskolu araç kiralamak en sağlıklısı olacaktır. Bu doğrultuda bakıldığında da yine tüm araçların kaskolu ve sigortalı olduğunu belirtebiliriz. Belirli periyotlarla yapılması gereken tüm bakımlar yapılmakta ve sizlere güvenle kullanabileceğiniz araçlar teslim edilmekte.

Tatile geleceğiniz tarih aralıkları belli ise ve araç kiralamaya da önceden karar verdiyseniz firma yetkilileri ile önceden rezervasyon yapmanız da mümkün.

Ya da ansızın bir yolculuk oldu ve plansız bir şekilde şehre geldiniz. Yine bir telefon aracılığı ile dakikalar içinde bir araç kiralayabilir ve hiç vakit harcamadan kısıtlı vaktinizi keyifli ve konforlu bir seyahate çevirebilirsiniz. Muhteşem bir tatil geçirdiniz ve artık dönme vakti.

Aracı teslim ettim havaalanına kadar bagajlarımla nasıl giderim diye düşünmenize ya da taksi aramakla uğraşmanıza gerek yok. Antalya Araç kiralama sizi dilediğiniz yere, havaalanı ya da otogara ekipten bir kişi göndererek bırakabilir aracı sizden orada teslim alabilir. Kente adım attığınız andan döneceğiniz vakte kadar rahatlığınızı ve konforunuzu düşünen birileri var.
Etiketler: Rent  A  Car  Antalya    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER