saadet partisi'nden oğul erbakan'a cevap

SAADET PARTİSİ'NDEN OĞUL ERBAKAN'A CEVAP

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, Fatih Erbakan’ın 'Bana Saadet Partisinden teklif gelmedi' sözlerine ilişkin, Erbakan’a adaylık için teklifin yapılmasına karşın kendilerine evraklarını sunmayarak tavrını belli ettiğini bildirdi.

Tarih : 08 Nisan 2015, 17:36
Puan Ver : Saadet Partisi'nden Oğul Erbakan'a Cevap(6/10)2


Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, Fatih Erbakan'ın 'Bana Saadet Partisinden teklif gelmedi' sözlerine ilişkin, Erbakan'a adaylık için teklifin yapılmasına karşın kendilerine evraklarını sunmayarak tavrını belli ettiğini bildirdi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, İzmir'de yerel bir gazeteye Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu, Dr. Fatih Erbakan'ın yapmış olduğu 'Bana Saadet Partisinden teklif gelmedi' sözlerine ilişkin yaptığı açıklamada, Erbakan Hocanın oğlu olarak Fatih Erbakan'ın kendileri için önemli olduğunu belirterek, 'Genel İdare Kurulu toplantımızda GİK üyesi Ali Rıza Dönmez'e yetki verdik. Fatih Erbakan'a git, görüş, her türlü teklifi yap yetkisiyle gönderdik onu. Her türlü kendisiyle (Fatih Erbakan) çalışabileceğimiz mesajını gönderdik. Şimdi ben sizi aday yapmak istiyorum. Sizin ne yapmanız lazım. Nüfus kağıdınız vermeniz, diplomanız, savcılık belgeniz, askerlik belgeniz gibi. Siz bunları vermezseniz ben sizi nasıl aday göstereyim. Sayın Fatih Erbakan da bu teklifimize karşın bize evraklarını sunmayarak tavrını belli etmiştir' ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: Saadet  Partisi  Nden  Oğul  Erbakan  A  Cevap  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER