sadaka kutusunu bile çaldı

SADAKA KUTUSUNU BİLE ÇALDI

Rahat tavırlarıyla dikkat çeken hırsız, güvenlik kamerasına yakalandı.

Tarih : 01 Ocak 2015, 11:06
Puan Ver : Sadaka Kutusunu Bile Çaldı(9/10)5


Sultanbeyli'de bir fotoğraf stüdyosuna giren hırsız, piyasa değeri 4 bin lira olan fotoğraf makinesini ve sadaka kutusunu çaldı. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken hırsız, güvenlik kamerasına yakalandı.

Olay, Sultanbeyli'de bulunan bir fotoğraf stüdyosunda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Kamil Demirkıran'ın işlettiği fotoğraf stüdyosuna giren şüpheli, çektirdiği fotoğrafları almak istedi. İşyeri sahibinin arka tarafta bulunan bölüme gitmesini fırsat bilen şüpheli, bir fotoğraf makinesini gözüne kestirdi. Uygun anı bulan hırsız, piyasa değeri 4 bin lira olan fotoğraf makinesini ve kasanın üstündeki sadaka kutusunu montunun içine gizledi. Şüpheli daha sonra rahat tavırlarla işyerinden ayrıldı.

Soyulduğunu anlayan işyeri sahibi durumu polise bildirdi. Kamera görüntülerinden yola çıkan polis, zanlıyı yakaladı. Zanlı emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edildi.HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Sadaka kutusunu ve fotoğraf makinesini çalan hırsız, güvenlik kamerasına yakalandı. Görüntülerde, işyerine gelen hırsız kasaya yöneliyor. Etrafta çalacak bir şeyler arayan şüpheli, koltuğa oturarak üzerindeki montun fermuarını açıyor. Etrafı kollayan hırsız aldığı fotoğraf makinesini ve sadaka kutusunu montunun içine sokuyor. Hırsız daha sonra işyerinden ayrılıyor.

(İHA)

 


Etiketler: Sadaka  Kutusunu  Bile  Çaldı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER