sağlık ocağında eski karısına ve yanındaki kişiye saldırdı

SAĞLIK OCAĞINDA ESKİ KARISINA VE YANINDAKİ KİŞİYE SALDIRDI

Edinilen bilgilere göre, olay, Beyoğlu Dolapdere Sağlık Ocağı’nda meydana geldi.

Tarih : 24 Şubat 2015, 12:12
Puan Ver : Sağlık Ocağında Eski Karısına Ve Yanındaki Kişiye Saldırdı(6/10)2


İstanbul Beyoğlu'nda sağlık ocağında bir şahıs, eski karısı ve sevgilisi olduğu iddia edilen şahsa saldırdı. Olay güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Edinilen bilgilere göre, olay, Beyoğlu Dolapdere Sağlık Ocağı'nda meydana geldi. Arkadaşı ile birlikte Sağlık Ocağı'nı basan zanlı, eski karısına ve sevgilisi olduğu iddia edilen şahsa saldırdı. Olay anı güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye görüntülendi.

Görüntülerde eski koca ve arkadaşı sağlık ocağının önünde bekliyor. Eski koca bir süre sonra içeri arkadaşını gönderiyor. İçeri giren zanlı, kadın ve sevgilisini arıyor. Odalara tek tek bakan zanlı, bir süre sonra kadın ve sevgilisini buluyor. Şahıs kapıya çıkarak eski kocaya haber verirken, kadın ise kucağındaki bebekle birlikte başka bir odaya kaçıyor. İçeri giren koca eski karısının yanına giderken, arkadaşı ise sevgilisine saldırıyor. Zanlının bir ara cebinden bıçak çıkardığı da görülüyor. Kadın ise kargaşadan yararlanarak kucağındaki bebekle birlikte dışarı kaçıyor.

Bir süre sonra olay yerine gelen polis, kadının ve sağlık ocağı çalışanlarının ifadesini alıyor.

(İHA)

 


Etiketler: Sağlık  Ocağında  Eski  Karısına  Ve  Yanındaki  Kişiye  Saldırdı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER