sanatçılar kaymakam gödekmerdan'ı ziyaret etti

SANATÇILAR KAYMAKAM GÖDEKMERDAN'I ZİYARET ETTİ

Delfi Hotel ve Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği tarafından gerçekleştirilmekte olan etkinlik çerçevesinde Bodrum’a gelen sanatçılar Kaymakam Dr. Gödekmerdan ile bir araya geldiler.

Tarih : 14 Ocak 2015, 19:42
Puan Ver : Sanatçılar Kaymakam Gödekmerdan'ı Ziyaret Etti(5/10)1


Uluslararası 1. Delfi Art Resim Çalıştayı kapsamında Bodrum'a gelen sanatçılar, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan'ı ziyaret etti.

Delfi Hotel ve Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği tarafından gerçekleştirilmekte olan etkinlik çerçevesinde Bodrum'a gelen sanatçılar Kaymakam Dr. Gödekmerdan ile bir araya geldiler. Organizasyona ev sahipliği yapan Mehmet Dağoğlu Kaymakam Dr. Gödekmerdan'a etkinlik hakkında bilgiler verdi.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ziyarete gelen sanatçıların Bodrum'a gelmiş olmalarından çok memnun olduğunu dile getirdi. Kaymakam Dr. Gödekmerdan; Bodrum için çok önemli bir organizasyon. Birbirinden değerli sanatçıları Bodrum'da görmek ve misafir etmek bizlere onur veriyor. Sanata önem ve değer veriyoruz. Siz değerli sanatçılarımızı Bodrum'da sürekli görmek istiyoruz” dedi.

Ziyarete katılan Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği Başkanı Şair Yazar Ümit Yaşar Işıkhan sanatçılar adına Kaymakam Dr. Gödekmerdan'a teşekkür etti. Işıkhan yaptığı konuşmada; Ben kendi adıma ve üyesi olduğum Avtivist Sanatçılar Birliği adına, içten ve samimi misafirperverliğiniz için yürekten teşekkür ediyorum. Bodrum'da olmaktan bizlerde çok mutluyuz” dedi.

Aktivist Sanatçılar Birliği Başkanı Şair Yazar Ümit Yaşar Işıkhan kendi yazmış olduğu dünyanın en küçük okunabilir şiir kitabını Kaymakam Dr. Gödekmerdan'a hediye etti.

(İHA)

 


Etiketler: Sanatçılar  Kaymakam  Gödekmerdan  I  Ziyaret  Etti  Muğla  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER