sanki insan yüzü !

SANKİ İNSAN YÜZÜ !

Elazığ’da sobanın üstüne ısıtılmak için bırakılan bir ayvada oluşan ve insan yüzünü andıran şekil, şaşkınlığa sebep oldu.

Tarih : 05 Şubat 2015, 13:27
Puan Ver : Sanki İnsan Yüzü !(9/10)5


Elazığ'da sobanın üstüne ısıtılmak için bırakılan bir ayvada oluşan ve insan yüzünü andıran şekil, şaşkınlığa sebep oldu.

Elazığ'da kuaförlük yapan Cevdet Yavuz yaşadığı bir olay karşısında hayrete düştü. Evindeki ayvaları ısıtmak için sobanın üzerine bırakan Yavuz, ayvalardan birinde insan yüzüne benzer bir şeklin çıktığını gördü. Ayvada insan sureti oluşmasını şaşkınlıkla karşıladığını anlatan Yavuz, “50 yaşındayım ilk def böyle bir şey gördüm' dedi. Cip köyünde yetişen ayvaların bir tanıdığı tarafından kendisine ulaştırıldığını kaydeden Yavuz, 'Geçtiğimiz Pazar günü 5-6 tane ayvayı ısıtmak için sobanın üzerine bıraktım. Ayvaları ters çevirip diğer taraflarını da ısıtmak istediğimde ayvalardan birinde farklı bir şey gördüm. Detaylı incelediğimde ayvanın üzerinde belirgin bir şekilde göz, burun ve ağız olduğunu gördüm. Birkaç dakika şok yaşadım. Sonra arkadaşlarıma da gösterdim onlar da hayrete düştü. Buna benzer durumlar daha önce de görmüştüm ama bu çok farklı. Belirgin bir şekilde görünüyor. Bu durum Allah'ın bir mucizesidir' diye konuştu.

İnsan şeklini alan ayvayı iş yerine getiren Yavuz'un müşterileri de gördükleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Daha önce böyle bir şey görmediklerini ifade eden vatandaşlar, bu olayın Allah'ın bir mucizesi olduğunu söyledi.

(İHA)

 


Etiketler: Sanki  İnsan  Yüzü    Elazığ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER