sare davutoğlu çocuklara hediyeler dağıttı

SARE DAVUTOĞLU ÇOCUKLARA HEDİYELER DAĞITTI

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, katıldığı yardım kampanyasında Suriyeli çocuklara hediye dağıttı.

Tarih : 15 Şubat 2015, 17:45
Puan Ver : Sare Davutoğlu Çocuklara Hediyeler Dağıttı(9/10)5


Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, katıldığı yardım kampanyasında Suriyeli çocuklara hediye dağıttı.

AK Parti Konya Dış İlişkiler Birimi ve ELBİR İnsani Yardım Derneği'nin ortaklaşa organize ettiği yardım programına Sare Davutoğlu'nun yanı sıra Vali Muammer Erol'un eşi Nazmiye Erol, AK Parti Konya Dış İlişkiler Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zerrin Özel, ELBİR İnsani Yardım Derneği Başkanı Abdullah Ağralı, Suriyeli çocuklar ve davetliler katıldı.

Sare Davutoğlu'nun İkbal İlim Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa girişi sırasında Suriyeli çocukların sürpriziyle karşılaştı. Suriyeli çocuklar Sare Davutoğlu'nu 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' şarkısı ve ilahiyle karşıladı.

Programda konuşan Sare Davutoğlu, yardım organizasyonunda emeği geçenlere teşekkür ederek, “Şimdi sizler bizim misafirimizsiniz. İnşallah bizler de ülkenizin güzel günlerinde geleceğiz ve sizlere misafir olacağız. İnşallah bu yavrularımızdan bir kısmı önemli görevlerde olacak. Ama hepsi ülkelerinin parlak geleceği için çalışıyor olacaklar. Biz de o günlerde giderek onları ziyaret edeceğiz. İnanıyorum ki hepsi Suriye ve Türkiye kardeşliğinin güzel bir örneğini ömürleri boyu yaşayacaklar, yaşatacaklar” dedi.

Konuşmasının ardından Sare Davutoğlu, kıyafet ve oyuncaktan oluşan yardım malzemelerini Suriyeli çocuklara dağıttı.

(İHA)

 


Etiketler: Sare  Davutoğlu  Çocuklara  Hediyeler  Dağıttı  Konya  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER