'sarıkamış'ın bilinmeyenleri'

'SARIKAMIŞ'IN BİLİNMEYENLERİ'

Marina Dragos Denizcilik Özel Eğitim Merkezi tarafından organize edilen ve Bodrum Ticaret Odası konferans salonunda düzenlenen 'Sarıkamış’ın Bilinmeyenleri' başlıklı konferansın konuşmacısı, dönemin komutanlarından olan ve harekata karşı çıkan Hasan İzzet paşanın torunu Yazar Hasan İzzet Altınanıt oldu.

Tarih : 11 Şubat 2015, 18:12
Puan Ver : 'sarıkamış'ın Bilinmeyenleri'(9/10)5


1. Dünya Savaşı sırasında Osmanlı İmparatorluğu ve Rusya İmparatorluğu arasında Sarıkamış'ta gerçekleşen kara harekatında yaşanan acıların bilinmeyenleri Bodrum'da konuşuldu.

Marina Dragos Denizcilik Özel Eğitim Merkezi tarafından organize edilen ve Bodrum Ticaret Odası konferans salonunda düzenlenen 'Sarıkamış'ın Bilinmeyenleri' başlıklı konferansın konuşmacısı, dönemin komutanlarından olan ve harekata karşı çıkan Hasan İzzet paşanın torunu Yazar Hasan İzzet Altınanıt oldu.

Konferans öncesi kitaplarını imzalayan Yazar Altınanıt yeni kitaplarının hazırlığı içerisinde olduğunu söyledi. Şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan konferansta video sunumları da yapıldı. Konferansa ilgi gösteren çok sayıda Bodrumlu anlatılanları dikkatle dinledi.

Sarıkamış'ın Bilinmeyenleri isimli konferans yaklaşık 2 saat sürdü.

(İHA)

 


Etiketler:   Sarıkamış  In  Bilinmeyenleri    Muğla  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER