sel böyle vurdu

SEL BÖYLE VURDU

Ereğli’ye bağlı Çaylıoğlu köyünde Haziran ayında meydana gelen sel felaketinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde suların aniden yükselmeye başlaması ve insanların araçlarını kurtarma çabaları görülüyor.

Tarih : 29 Ocak 2015, 15:51
Puan Ver : Sel Böyle Vurdu(7/10)3


Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Çaylıoğlu köyünde yaşanan sel felaketinin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Ereğli'ye bağlı Çaylıoğlu köyünde Haziran ayında meydana gelen sel felaketinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde suların aniden yükselmeye başlaması ve insanların araçlarını kurtarma çabaları görülüyor. Bir iş yeri sahibi ise sel sularının girdiği dükkanından çıkan malzemeleri toplamaya çalıştığı ancak başarılı olamadığı görülüyor. İş yerlerinin kısa sürede sular altında kaldığı Çaylıoğlu köyünde suların dolapları devirdiği ve iş yerlerinin doğramalarını da yıktığı, malzemelerin sulara karıştığı görülüyor. Yaşanan sel felaketi sonrasında bir çok iş yeri ve ev sular altında kalarak milyonlarca lira zarara uğramış ve köylüler suların çekilmesi ile birlikte yaralarını sarmaya çalışmıştı.

(İHA)

 


Etiketler: Sel  Böyle  Vurdu  Zonguldak  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER