Shota: Gitmek istemediğim tek yer...

SHOTA: GİTMEK İSTEMEDİĞİM TEK YER...

Shota, NTVspor’da yayınlanan bir programa konuk olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tarih : 19 Mart 2015, 12:48
Puan Ver : Shota: Gitmek İstemediğim Tek Yer...(9/10)5


Geçtiğimiz günlerde Kasımpaşa'daki görevinden ayrılan Gürcü teknik adam Shota Arveladze, 'Gitmek istemediğim tek yer Trabzon' dedi.

Shota, NTVspor'da yayınlanan bir programa konuk olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Futbolculuk yıllarında Trabzonspor'da efsaneleşen Shota Arveladze, Kasımpaşa'dan istifasının ardından planının sorulması üzerine esprili bir dille, 'Hollywood'a gidiyorum' dedi.'BİRKAÇ TELEFON GELDİ'

Hollanda'dan teklifler aldığı yönündeki iddialara da açıklık getiren tecrübeli teknik adam, 'Teklif değil ama birkaç telefon geldi, durumumu sordular. Ama henüz teklif yapılmadı. Bu daha 4. gün, olay taze' şeklinde konuştu.

Shota, Kasımpaşa'dan ayrılışına üzüldüğünü ifade ederek, 'Zor ve başarılı bir iş yaptık. Orada mutluydum. Futbol bir yarış ve her zaman her şey istediğiniz gibi olmayabiliyor' diye konuştu.'GİTMEK İSTEMEYECEĞİM TEK YER TRABZON'

Shota, bir gün Trabzonspor'un başına geçip geçmeyeceğinin sorulması üzerine, 'Eğer bir yere gitmek istemezsem orası Trabzon. Teknik direktörlük zor bir iş. Bir futbolcu penaltı kaçırır, sen kötü olursun. Orası sevdiğim bir yer; onlar da beni çok seviyorlar. Bu sevgi kaybolmasın. Sonuçta futbolda her şey sonuçlara bağlı' cevabını verdi.

(İHA)

 


Etiketler: Shota  Gitmek  İstemediğim  Tek  Yer  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER