ŞİKE DAVASINDA FLAŞ GELİŞME


ŞİKE DAVASINDA FLAŞ GELİŞME
Tarih : 13 Ocak 2015, 14:57
Puan Ver : Şike Davasında Flaş Gelişme(9.2/10)6


Şike davasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve 5 kişinin yeniden yargılanmasına başlandı. Duruşmanın başlamasıyla Tarabzonspor avukatları reddi hakim talebinde bulundu ancak mahkeme talebi reddetti.

Haklarında yeniden yargılama kararı verilen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve 5 sanığın şike davası kapsamında yeniden yargılanmalarına başlandı. İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada sanıklar Aziz Yıldırım, İlhan Ekşioğlu, Olgun Peker, Abdullah Başak ile Ahmet Çelebi hazır bulunurken, sanık Selim Kımıl ise katılmadı.

Duruşma salonu küçük olduğu için zaman zaman yer tartışmaları yaşandı. Duruşmaya davaya müdahil olan Trabzonspor ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun avukatları da katıldı.

Kimlik tespitleri ile başlayan duruşmada söz alan Trabzonspor avukatları, reddi heyet talebinde bulundu. Avukatlar, heyetin tarafsızlığını yitirdiğini savunarak, davadan çekilmesini istedi. Aziz Yıldırım avukatı Deniz Tolga Aytöre de talebin hukuki olmadığını ve davayı uzatma amaçlı olduğunu iddia etti. Mahkeme heyeti, talebi karara bağlamak için duruşmaya kısa bir ara verdi. Tekrar başlayan duruşmada mahkeme reddi hakim talebini reddetti.

(İHA)

 


Etiketler: Şike  Davasında  Flaş  Gelişme  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER