'Şike yapmadığımızı hep söyledim'

'ŞİKE YAPMADIĞIMIZI HEP SÖYLEDİM'

Hedef 1 milyon üye kampanyasına destek vermek amacıyla Silivri’ye gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Bizi evimizden alıp götürdüklerinde bizim şike yapmadığımızı ben hep söyledim.

Tarih : 07 Ocak 2015, 23:54
Puan Ver : 'şike Yapmadığımızı Hep Söyledim'(7.3/10)3


Hedef 1 milyon üye kampanyasına destek vermek amacıyla Silivri'ye gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Bizi evimizden alıp götürdüklerinde bizim şike yapmadığımızı ben hep söyledim. Şikenin nasıl yapıldığını ve yapılan bir ülkede nasıl olduğunu gören ve bilen insanlarız” dedi.

Hedef 1 milyon üye kapsamında Silivri Fenerbahçe Platformu tarafından organize edilen destek gecesi Mega Saray Tesisleri'nde bu akşam gerçekleştirildi. Geceye Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, asbaşkanlar Şekip Mosturoğlu, Turan Şahin, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, belediye başkan yardımcıları Bora Balcıoğlu, Hasan Solak, Mehmet Has, SİAD Başkanı Hakan Kocabaş, Silivrispor Kulübü Başkanı İhsan Atun, SİBESO Başkanı Nuray Koçer, Silivri Sanayi Sitesi Başkanı Ercan Çalışkan, çevre ilçelerden gelen dernek yöneticileri ve Fenerbahçe taraftarları katıldı.

Yapılan konuşmaların ve sinevizyon gösterilerinin ardından kürsüye gelen başkan Aziz Yıldırım yaptığı konuşmada salondaki katılımcılardan kampanyaya destek vermelerini istedi. Yıldırım yaptığı konuşmada, “8 yıl önce Manisa'da Fenerbahçe'nin artık büyümesi için 1 milyon üye projesinin hayata geçirilmesi için arkadaşlar arasında konuşmalar yaptık. Başımıza bu olaylar gelince bu biraz aksamış oldu. Ama Fenerbahçe'nin ihtiyacı olan bir proje bu, 1 milyon üye projesine başladık ve gayette iyi gidiyor. Ama biraz sabır istiyor' dedi.'ŞİKE YAPMADIĞIMIZI HEP SÖYLEDİM'

'13 Ocak 2015 tarihindeki duruşmanın ardından kamuoyuna geniş açıklamalar yapacağız' diyerek sözlerini sürdüren Aziz Yıldırım, “2015'teki seçimden sonrada kulübün 3 sene içindeki tüm yapılanma programını açıklayacağız. 3 Temmuz'da bizi evimizden alıp götürdüklerinde dahi şike yapmadığımızı hep söyledim. Belki de bana gelip o tarihlerde telkin edenler vardı, 'Başkanlığı bırak, başkanlığı bırakırsan bu olay daha değişik mecralara gider ve bu olaylar biter' diye. Ben o günde kabul etmedim, çünkü biz şike yapmadık, şikenin nasıl yapıldığını ve yapılan bir ülkede nasıl olduğunu gören ve bilen insanlarız. Biz hepimiz bu Cumhuriyetin son kale olarak, Fenerbahçe olarak bekçileri olacağız. Hepinizden tek istediğim Fenerbahçe'ye sahip çıkın, Fenerbahçe'ye üye olun. Fenerbahçe'nin size, sizin de Fenerbahçe'ye ihtiyacı var' diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler:   Şike  Yapmadığımızı  Hep  Söyledim    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER