silah ve mühimmat bulunan evin sahipleri şokta

SİLAH VE MÜHİMMAT BULUNAN EVİN SAHİPLERİ ŞOKTA

Olay, Piri Paşa Mahallesi’nde bulunan bir gecekonduda yaşandı. İddiaya göre, Kamer Bacacı ve eşi kanser hastası olan eşi Metin Bacacı, yaklaşık 15 gündür kaldıkları kızlarının evinden dün kendi evlerine döndü.

Tarih : 23 Ocak 2015, 17:24
Puan Ver : Silah Ve Mühimmat Bulunan Evin Sahipleri Şokta(6/10)2


İstanbul Beyoğlu'ndaki evlerinde çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirilen yaşlı çift, 15 gündür kaldıkları kızlarının evinden dün döndüklerini, bugün de bodrumda mühimmat dolu çantayı bulduklarını söyledi.

Olay, Piri Paşa Mahallesi'nde bulunan bir gecekonduda yaşandı. İddiaya göre, Kamer Bacacı ve eşi kanser hastası olan eşi Metin Bacacı, yaklaşık 15 gündür kaldıkları kızlarının evinden dün kendi evlerine döndü. Öğle saatlerine doğru Kamer Bacacı, evin kömürlüğüne girdiğinde bir çanta buldu. Çantayı açtığında silah ve mühimmatla karşılaşan Bacacı, panikle damadını arayıp durumu haber verdi. Bacacı'nın damadı da polise haber verdi. Gecekonduya gelen polis ekipleri, mühimmat dolu çantayı inceledi. Yapılan incelemede çantada 1 adet 7.62 mm çaplı otomatik tüfek, 1 adet 9 mm çaplı tabanca ve bu tabancaya ait 2 adet şarjör, 1 adet el bombası, 1 adet tabancaya ait şarjör, çok sayıda değişik çap ve markada fişek bulundu. Bulunan silahlar, incelenmek üzere Kriminal Laboratuvara götürüldü.

Mühimmat dolu çantayı bulan gecekondu sahibi Kamer Bacacı, ifadesine başvurulmak üzere Haliç Polis Merkezi'ne götürüldü. İfadesi tamamlanan Bacacı, daha sonra polislerle birlikte eve geldi. Evdeki incelemelerin ise tamamlandığı belirtildi.

(İHA)

 


Etiketler: Silah  Ve  Mühimmat  Bulunan  Evin  Sahipleri  Şokta  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER