SİLAHLI SEVGİLİ KORKU SAÇTI


SİLAHLI SEVGİLİ KORKU SAÇTI
Tarih : 15 Ocak 2015, 08:54
Puan Ver : Silahlı Sevgili Korku Saçtı(7/10)3


Bursa'da kız arkadaşının görüşme teklifini geri çevirmesine sinirlenen şahıs, rastgele ateş açtı ardından da silahı kafasına dayadı. Sevgilisinin yanına çağrılmasını isteyen kişi, polis ekipleri tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Edinilen bilgiye göre, Merkezi Osmangazi Dikkaldırım Mahallesi Hürmüz Sokak'ta tabancayla ateş edildiğini ihbar alan ekipler olay yerine vardığında 46 yaşındaki Ercan A. sokakta rastgele ateş açtığını ve yanına kimseyi yaklaştırmadığını gördü. Olay yerinde güvenlik önlemi alan polis ekipleri, sokağın giriş ve çıkışlarını araç ve yaya trafiğine kapattı. Polis ekiplerinin yanına yaklaşmasına izin vermeyen ve kendisini öldürmekle tehdit eden E.A. kız arkadaşının N.Ş (22) kendisinden ayrıldığını ve barışmak için eve geldiğini ancak görüşmeyi reddettiği için sinirlendi. E.A kız arkadaşının gelmemesi halinde kendisini öldüreceğini bildirdi.

Polis ekipleri, iki saate yakın elindeki silahı bırakması ve eylemine son vermesi için E.A'yı ikna etmeye çalıştı. N.Ş. ile görüştürüleceği sözü üzerine silahını teslim etti. Şahıs ifadesi alınmak ve N.Ş. ile görüştürülmek üzere Çekirge Polis Merkezi'ne götürüldü.

Bir süre astsubay olarak görev yaptığı ve daha sonra kendi isteğiyle ayrıldığı öğrenilen E.A bu eyleminden önce kız arkadaşı N.Ş'yi telefonla arayıp cevap alamaması üzerine silahının resmini telefonla çekerek, 'Evine geliyorum, benimle konuşmazsan seni ve kendimi öldüreceğim' diye bir mesaj attığı öğrenildi. N.Ş'nin de bu tehdit mesajı üzerine polis merkezine giderek şikayetçi olduğu anlaşıldı.

(İHA)

 


Etiketler: Silahlı  Sevgili  Korku  Saçtı  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER