skturk ve endüstriyel mutfak

SKTURK VE ENDÜSTRİYEL MUTFAK

Baktığınız zaman neredeyse bütün büyük yemek firmaları ve restoranları birden fazla talebi yetiştirmek için büyük endüstriyel mutfaklarında hizmet vermektedir.

Tarih : 19 Ocak 2015, 17:26
Puan Ver : Skturk Ve Endüstriyel Mutfak(9.2/10)6


Skturk'ün ürettiği endüstriyel mutfak ekipmanlarına baktığınız zaman büyük restoran ve yemek üretim firmalarına, büyük bir mutfağa ve çok fazla işlevsel ekipmanlara sahiptir. Bunun nedeni profesyonel ve hızlı bir üretim yapmak istemeleridir.Baktığınız zaman neredeyse bütün büyük yemek firmaları ve restoranları birden fazla talebi yetiştirmek için büyük endüstriyel mutfaklarında hizmet vermektedir. Endüstriyel mutfak  her açıdan incelediğiniz de daha fazla iş kapasitesi için her şeyden bir adım öndedir.Çünkü endüstriyel mutfak dediğinde birden fazla işi hizmeti çok kolay bir şekilde karşılaması gerekir. Bu nedenle çoğu kişi ve işletmeler bu tür endüstriyel mutfaklara önem vermektedir.

Büyük bir firma iseniz ve günlük çok fazla kişiye yemek çıkartıyor iseniz bu hizmeti yetiştirmek ve kalitenizi arttırmak için kesinlikle endüstriyel mutfak hizmetinden alınız. Aldığınız hizmeti doğru kullandığınız zaman önünüzde kimse duramaz ve bütün talepleri zamanında yetiştirebilir ve kendi sektörünüzde büyüyebilirsiniz. Mesela örnek vermek gerekirse çok güzel bir restoran ve sektörün birincisidir.Baktığınızda ürünlerinin tazeliği ve üretimlerinin tatlarına göre restoranlar yükselir. Kendi içlerinde çok fazla işlemler yapabilirler. Baktığınızda kaliteli restoranda yada kaliteli hazır yemek üretim firmalarına kendi ürünlerini topraktan alıp kendi endüstriyel buzdolaplarında barındırarak çok fazla taze tutmaktadır.

 Endüstriyel buzdolabı denildiğinde aklınıza gelecek büyük üfleme sistemi ile çalışan ve çok ses çıkartan buzdolapları gelecektir.Fakat Skturk firmasının geliştirdiği endüstriyel buzdolaplarına baktığınızda sıfır ses ve kaliteli bir soğutma ve tazelik verecektir. Yeni teknolojiye göre değişik bir soğutma sistemi vardır. Hava ile temas kesilir ve yeşillik ürünlerin taze kalmasına neden olur.Çünkü taze kalması için meyve ve sebzelerin havadan teması kesilmesi gerekir.Bu yüzden endüstriyel buzdolapları son siteme göre her açılışı ve kapanışta otomatik olarak havayı boşaltmakta ve havasız bir ortam yaratılmaktadır. Bu nedenle etler yada yeşil ürünler 5 kat daha fazla taze kalmaktadır. Bu yüzden büyük restoranlar bu endüstriyel buzdolaplarını kullandığında sizden bir adım öndedir.

 Sanayi mutfak denildiğinde aklınızda bir çok şey gelse de sanayi mutfakta olması gereken en gerekli şeylerden biride sanayi tipi buzdolabıdır. Sanayi tipi buzdolabı hacim ve performans olarak son derece harika tasarlanmış ve elektrik bakımından avantajlı bir sistemdir.

Baktığınızda endüstriyel mutfaklarda en önemli şey gelişmiş bir endüstriyel bulaşık makinesi olması gerekir. Çünkü çıkan tencere,tava,çatal  ve bıçak gibi bulaşıklar elde yıkanması zor olacağı için çok seri bir şekilde çalışan ve her türlü ihtiyacı sonuna kadar yetiştiren bir hizmet sunan makinelerdir.Skturk firmasına baktığında sizin için her türlü endüstriyel mutfak ve sanayi ürünlerini size sunmaktadır.Kendi tasarlamış olduğu endüstriyel ürünler ile müşterilerine son derece iyi ürünler sunmaktadır.Baktığınızda diğer firmalardan çok üstün olduğunu ve verdiği ürünler son derece farklı olduğunu göreceksiniz.


Etiketler: Skturk  Ve  Endüstriyel  Mutfak    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER