sosyal paylaşım sitesi bunu ilk kez gördü

SOSYAL PAYLAŞIM SİTESİ BUNU İLK KEZ GÖRDÜ

Bir çocuk babası adamın son yüklediği fotoğraf ise canını kıydığı tabanca ile ölmeden önce eski eşi için kaleme aldığı intihar mektubu oldu.

Tarih : 03 Şubat 2015, 16:48
Puan Ver : Sosyal Paylaşım Sitesi Bunu İlk Kez Gördü(9/10)5


Bursa'da bir kişi, sosyal paylaşım sitesinden geri sayım yapıp kalbine ateş etti. Bir çocuk babası adamın son yüklediği fotoğraf ise canını kıydığı tabanca ile ölmeden önce eski eşi için kaleme aldığı intihar mektubu oldu.

Edinilen bilgiye göre olay, dün akşam saatlerinde merkez Osmangazi ilçesindeki TIR Parkı'nda meydana geldi. Park halindeki otomobilin içinde intihar eden adamın ölümü üzerine soruşturma başlatıldı. Jandarma, kiralık olduğunu belirlediği aracın kilitli olan kapılarını açtığında ilk olarak yüksek sesle çalan radyoyu kapattı. 36 yaşındaki S.K.'nin kalbine ateş ederek öldüğü belirlendi. Bir çocuk babası S.K.'nın aracında, geçen yıl boşandığı eşine hitaben yazdığı intihar mektubu çıktı.

Savcılık olayla alakalı soruşturma başlattı. Genç adamın cesedi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsiye kaldırıldı. Halk otobüsü şoförü olduğu öğrenilen S.K.'nın sosyal paylaşım sitesindeki hesabından ölüm anını paylaştığı ortaya çıktı. 5'ten geriye sayıp final diyerek canına kıyan S.K.'nin son paylaştığı fotoğraf ise canına kıydığı tabanca ile intihar mektubu oldu. Ev adresini, ‘Hamitler Kent Mezarlığı'na taşındı' olarak değiştiren S.K. son mesajında ise, “Evet geldik yolun sonuna. Benden 36 yıl sonra yolun sonu herkese mutluluklar. Kimse arkamdan ağlamasın. Kızımı da gördüm. Emin ellerde” şeklinde bir not yazdığı görüldü. Sosyal paylaşım sitesine yazdığı vasiyetinde ise Hamitler Mezarlığı'na gömülmek istediği duyurdu.

Savcılık adamın intihar mektubuna el koyarak incelemeye aldı. Mektupta S.K.'nin intiharından, bir yıl önce kendisinden boşanarak başka biriyle evlenen eşini sorumlu tuttuğu görüldü.

S.K.'nin intihardan bir gün önce annesinin baktığı küçük kızının yanına gidip hasret giderdiği de ifade edildi.

(İHA)

 


Etiketler: Sosyal  Paylaşım  Sitesi  Bunu  İlk  Kez  Gördü  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER