Şube temsilcileriyle görüştü

ŞUBE TEMSİLCİLERİYLE GÖRÜŞTÜ

Fenerbahçe’de “Hedef 1 Milyon Üye” Projesi’ne yönelik çalışmalar yoğun şekilde devam ederken, bugün de Başkan Azizi Yıldırım ve yöneticiler, şube temsilcileriyle bir araya geldi.

Tarih : 10 Ocak 2015, 18:00
Puan Ver : Şube Temsilcileriyle Görüştü(9/10)5


Fenerbahçe'de “Hedef 1 Milyon Üye” Projesi'ne yönelik çalışmalar yoğun şekilde devam ederken, bugün de Başkan Azizi Yıldırım ve yöneticiler, şube temsilcileriyle bir araya geldi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü'nde düzenlenen toplantıya Başkan Aziz Yıldırım, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlardan Mithat Yenigün, Şekip Mosturoğlu, Tahir Perek, İsfendiyar Zülfikari, Turhan Şahin, Yönetim Kurulu Üyelerinden Yalçın Haker, Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay, Mali İşler Koordinatörü Tamer Yelkovan, Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz ve yaklaşık 50 şube temsilcisi katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda yapılan toplantıda şubelerin ihtiyaçları, karşılaştıkları sorunlar, üye kazanma projeleri gibi konular ele alınarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 2 saat süren toplantı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

(İHA)

 


Etiketler: Şube  Temsilcileriyle  Görüştü  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER