suç makinesi yakayı ele verdi

SUÇ MAKİNESİ YAKAYI ELE VERDİ

Edinilen bilgilere göre, Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından çok sayıda suçtan aranması ve suç kaydı bulunan O.G. (21) isimli şüpheli genç yakayı ele verdi.

Tarih : 13 Mart 2015, 14:48
Puan Ver : Suç Makinesi Yakayı Ele Verdi(7/10)3


59 ayrı suçtan araması bulunan şüpheli genç, Beşiktaş'ta eğlenmek için gittiği mekanda yakayı ele verdi.

Edinilen bilgilere göre, Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından çok sayıda suçtan aranması ve suç kaydı bulunan O.G. (21) isimli şüpheli genç yakayı ele verdi. Gencin sürekli Beşiktaş'ta bulunan bir eğlence mekanına geldiği ihbarını alan polis harekete geçti. Şüpheli genç eğlence mekanından çıktıktan sonra kendisini bekleyen polise yakalandı. Şüphelinin üzerinde yapılan aramada kendi resmi bulunan sahte sürücü belgesi ele geçirildi.

Şüpheli gencin, 41 adet hırsızlık, 6 adet işyeri ve konut dokunulmazlığı ihlali, 3 adet sahtecilik, 3 adet yaralama, 2 adet trafik güvenliğini ihlal, 1 adet kadına şiddet, 1 adet nitelikli yağma, 1 adet tehdit, 1 adet başkasına ait kimlik kullanma suçlarından olmak üzere toplam da 59 ayrı suçtan aranması bulunduğu tespit edildi. Şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

(İHA)

 


Etiketler: Suç  Makinesi  Yakayı  Ele  Verdi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER