şüpheli poşetin yanına giden köpek korkuttu

ŞÜPHELİ POŞETİN YANINA GİDEN KÖPEK KORKUTTU

Adliye duvarının dibine bırakılan şüpheli poşet, bomba paniğine neden oldu.

Tarih : 16 Ocak 2015, 13:09
Puan Ver : Şüpheli Poşetin Yanına Giden Köpek Korkuttu(10/10)6


Adana Adliyesi duvarı dibine bırakılan şüpheli poşeti bomba imha uzmanları patlatmak üzereyken bir anda ortaya çıkarak poşeti koklamaya başlayan sokak köpeği yürekleri ağızlara getirdi.

Adliye duvarının dibine bırakılan şüpheli poşet, bomba paniğine neden oldu. Paketin çevresinde geniş güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, poşetin olduğu yere araçları ve vatandaşları yaklaştırmadı.

Güvenlik önlemi alındıktan sonra bomba imha ekipleri poşete düzenek kurdu ve vatandaşların uzaklaşması için 'Kontrollü patlama yapılacaktır' uyarısı yapıldı. Meraklı vatandaşlar ise güvenlik şeritlerinin gerisinde patlama anını bekledi.

Bu sırada, genellikle Adliye bahçesinde yaşadığı öğrenilen bir sokak köpeği vatandaşların şaşkın bakışları arasında şüpheli poşete yaklaşmaya başladı. Bir süre poşetin çevresinde gezinen sokak köpeği, daha sonra poşete yaklaşarak koklamaya başladı. Vatandaşlar ise köpeğin yaklaşması nedeniyle polislere uyarıda bulunurken diğer yandan köpeği bağırıp uzaklaştırmaya çalıştı. İlk başlarda tepki göstermeyen köpek vatandaşların bağırıp ve ıslık çalması üzerine uzaklaşarak adliye bahçesine geri döndü.

Kontrollü patlatılan paketten, ayakkabı çıktı.

(İHA)

 


Etiketler: Şüpheli  Poşetin  Yanına  Giden  Köpek  Korkuttu  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER