SÜRÜCÜLERİN KARLA İMTİHANI


SÜRÜCÜLERİN KARLA İMTİHANI
Tarih : 17 Şubat 2015, 23:00
Puan Ver : Sürücülerin Karla İmtihanı(9/10)5


Zonguldak'ta akşam saatlerinde başlayan kar, şehir merkezinden trafiği felç etti. Otomobiller kayarken, yolda kalan polis aracının yardımına vatandaşlar yetişti.

Akşam saatlerinde etkisini arttıran kar yağışı, Zonguldak şehir merkezini adeta felç etti. Belediye ekiplerinin yetersiz kalması birçok sürücüyü yolda bıraktı. Sürücülerin de kar yağışına hazırlıksız yakalanması trafiği birçok ana caddede durma noktasına getirdi. Yolda kalan sürücülerin imdadına, tuzlama araçları yerine trafik polisleri koştu.KARLI YOLDA TERS DÖNDÜLER

Karla kaplanan yolda birçok sürücü yokuşları inip çıkamadı. Bazı araçlar, kar üzerinde adeta dans etti. Araçların kayma anı kameralara saniye saniye yansıdı. Yolda kalan araçların yardımına vatandaşlar da koştu. Bir polis aracı vatandaşların yardımı ile kaldığı yerden hareket ettirildi. Yolda kalan bir bayan sürücünün yardımına ise yine başka bir bayan koştu.

Yolda kalan bir sürücü, “Ölümden döndük. Bir tane ekip yok. Kimse yolu açmak için uğraşmıyor” diyerek Zonguldak Belediyesi'ne tepki gösterdi.

Şehir genelinde kar yağışı devam ediyor.

(İHA)

 


Etiketler: Sürücülerin  Karla  İmtihanı  Zonguldak  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER