tahincioğlu holding konut projeleri hız kesmeden devam ediyor

TAHİNCİOĞLU HOLDİNG KONUT PROJELERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Tahincioğlu Holding yüzyıla yakın zamandır gıda sektöründe aile şirketi olarak Mardin’de faaliyetlerine başladıkları ticaret hayatlarına son zamanlarda inşaat sektöründe devam etmektedir.

Tarih : 08 Nisan 2015, 13:56
Puan Ver : Tahincioğlu Holding Konut Projeleri Hız Kesmeden Devam Ediyor(5/10)1


Tahincioğlu Holding yüzyıla yakın zamandır gıda sektöründe aile şirketi olarak Mardin'de faaliyetlerine başladıkları ticaret hayatlarına son zamanlarda inşaat sektöründe devam etmektedir.

Ticaret hayatı içerisinde geçirdikleri dönemde dünya çapında birçok firma ile iş ortaklığı yapmış, yaptıkları işe sunulan güveni her geçen gün arttırmışlardır. Tahincioğlu Holding zaman içerisinde birçok alanda faaliyet de bulunmuş ve sektör değişiklikleri yapmış olsa bile kendi yapılarında bulunan güvenilirlik, etiklik, dürüstlük gibi ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Şimdiye kadar girdikleri her sektörde yenilikçi ve yaratıcı olan olma özelliklerinden örnek alan değil örnek alınan olmaktan asla vazgeçmemişlerdir.

Gıda, reklamcılık, hizmet gibi sektörler de hizmet vermiş ve tüketiciye her zaman olabileceğin en iyisini ulaştırmayı kendilerine görev bilmişlerdir.

Son zamanlar da ismini yapı ve konut projelerinden duymaya başladığımız firma her el attığı sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de en iyiler arasına girmiştir. İsmini birçok sıra dışı konut, alışveriş veya otel projesinden bildiğimiz Tahincioğlu holding konut projeleri hız kesmeden devam ediyor.

Konut yapımında içinde otururken huzurla yaşayabileceğimiz konfor ve güvenin bir arada bulunacağı projelerle hizmet vermek için sektörde hızlı adımlar atmaktadır.

Görenlerin mimarisine bayıldığı ve ultra üstün bulduğu projelerin sahibi olan Tahincioğlu holding şimdi de konut yapımına el atıyor. Swıssotel Grand Efes, Palladıum Ataşehir AVM, Nidapark, Nidakule Göztepe, Palladıum Antakya AVM, Palladıum Tower gibi şehir hayatı içerisinde fark edilmesi imkânsız ve sadece görüntüsü ile değil teknik özellikleri ve içerinde yaşayanların ihtiyacı olan her şeyi bulabileceği bir şekilde tasarlanmış olan yapı konusunda ustalıklarını kanıtlayan Tahincioğlu Holdingin yaptığı konutlara talebin daha konutlar proje aşamasında iken bile çok olmasına neden oluyor. Çünkü bir işin en iyi reklamı yapılan işin kalitesidir.

Tahincioğlu Holding neden reklamlarda, televizyonda yok diyenlere de bu konuda aslında hiç reklama ihtiyacı olmadığını çünkü zaten yaptığı bina ve yapılarla adını inşaat sektöründe en iyiler arasına yazdırmaya başladı.

Tahincioğlu Holdingin konut projeleri ile ilgi bir çok şeyin merak edildiğini ve firmanın nakış gibi işlenmiş ve sağlamlığı ile herkezi kendine hayran bırakan yapılarının kapışılacağını firmanın konfor ve kalite konusunda üstün başarılarını bilen herkez dilindedir.

Bugüne kadar yapılan bütün rezidans yapılarını ve konut projelerini rafa kaldırmaya hazırlanın daha önce alışveriş merkezleri ve iş kulelerinde göstermiş olduğu sıra dışılığı ve lüksü tasarladığı rezidanslarda da göstermek için usta mimar ve mühendislerle çalışmaktadır.

İstanbul un eski ilçelerinde merkeze yakın ve yaşanmışlık bakımından bir tarihe sahip olan ve istediğiniz her şeyin elinizin altında olabileceği konforlu bir hayat sizleri bekliyor. Tahincioğlu Holding hem konfor ve lüks hem de huzur ve güven ortamında hayatınızın her anını tatilde gibi geçirebileceğiniz bir hayatı sizlerle paylaşmaya hazırlıyor.    


Etiketler: Tahincioğlu  Holding  Konut  Projeleri  Hız  Kesmeden  Devam  Ediyor    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER