taksi gaspçıları yakalandı

TAKSİ GASPÇILARI YAKALANDI

Olay, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi’de meydana geldi. Gaziosmanpaşa’yı mesken tutarak taksi sürücülerini hedef alan bıçaklı gaspçılar, güvenlik kamerasına yakalandı.

Tarih : 09 Ocak 2015, 12:15
Puan Ver : Taksi Gaspçıları Yakalandı(9/10)5


Gaziosmanpaşa ve Sultangazi'de bindikleri taksilerin sürücülerini bıçakla tehdit ederek paralarını gasp eden şüpheliler, önce güvenlik kamerasına, ardından da polise yakalandı.

Olay, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi'de meydana geldi. Gaziosmanpaşa'yı mesken tutarak taksi sürücülerini hedef alan bıçaklı gaspçılar, güvenlik kamerasına yakalandı. Farklı tarihlerde gerçekleştirdikleri 8 taksici gaspının ardından polisi harekete geçiren şüpheliler, karıştıkları bir gasp olayında güvenlik kamerasına takılınca yakayı ele verdi. Güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkarak çalışma başlatan polis, farklı suçlardan 23 kaydı bulunan E.Y. (25), Ç.Ş. (21) ve S.A.'yı (23) yakalayarak gözaltına aldı. Mahkemeye sevk edilen şüphelilerden E.Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Taksi gaspçılarını ele veren güvenlik kamerası görüntülerinde, iki şüpheli akşam saatlerinde yolda yürüyor. Daha sonra yolun karşısına geçen şüpheliler, bir taksiyi durdurarak gözden kayboluyor.

(İHA)

 


Etiketler: Taksi  Gaspçıları  Yakalandı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER