tehlikenin boyutu gün aydınlanınca ortaya çıktı

TEHLİKENİN BOYUTU GÜN AYDINLANINCA ORTAYA ÇIKTI

Beşiktaş Arnavutköy Sekbanlar Caddesi üzerinde sağanak yağmur sonrası sabah saatlerinde meydana gelen toprak kayması sonucu iki katlı binanın ikinci katı çökmüştü.

Tarih : 03 Şubat 2015, 13:12
Puan Ver : Tehlikenin Boyutu Gün Aydınlanınca Ortaya Çıktı(9/10)5


Beşiktaş Arnavutköy'de bir binanın ikinci katının çökmesine neden olan toprak kaymasının bilançosu gün aydınlanınca ortaya çıktı. Binanın alt katındaki eşyalar ise zabıta ekipleri tarafından dışarı çıkarıldı.

Beşiktaş Arnavutköy Sekbanlar Caddesi üzerinde sağanak yağmur sonrası sabah saatlerinde meydana gelen toprak kayması sonucu iki katlı binanın ikinci katı çökmüştü. Kullanılmaz hale gelen binanın gün aydınlanınca ortaya çıkan görüntüsü tehlikenin boyutunu gözler önüne serdi. Tekrar yaşanabilecek toprak kaymasına karşı cadde trafiğe kapatıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri ise binada bulunan eşyaları tahliye etti. Belediye ekipleri tarafından dün akşam tehlikenin fark edilmesiyle boşaltılan evde olası bir can kaybının önlendiği öğrenildi. Vatandaşlar ise olayın şokunu halen üzerinden atamadı.

Serhat Coşkun isimli bir vatandaş, “Akşam zaten yağmur devam ediyordu. Gök gürlemesi şeklinde bir toprak kayması duyduk. Gök gürlemesi olarak düşünüyorduk. Sabah kalktığımızda olayın rehaveti ortadaydı zaten. Allah korudu. Çok ciddi bir olaydı. Ama kimseye bir şey olmaması sevindirici” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Tehlikenin  Boyutu  Gün  Aydınlanınca  Ortaya  Çıktı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER