TERÖRİSTLERE 'TERÖRİST' DİYEMEDİLER


TERÖRİSTLERE 'TERÖRİST' DİYEMEDİLER
Tarih : 02 Nisan 2015, 13:30
Puan Ver : Teröristlere 'terörist' Diyemediler(10/10)6


Ünlü oyuncu Tarık Akan, Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı şehit eden teröristler için 'terörist lafını kullanmak istemediğini' söyledi.

Beyaz TV'nin telefonla ulaştığı Tarık Akan'a, DHKP-C'li teröristlere 'terörist' deyip demediği soruldu. Akan, 'Ben öyle bir laf kullanmak istemiyorum. Yapılan eylem yanlış, oraya girmeleri yanlış diyorum' dedi.BANU GÜVEN DE DİYEMEDİ

Bir başka isim Banu Güven ise, 'İçeriye giren isimlere terörist diyor musunuz?' sorusuna 'Bu sorduğunuzun cevabını adliyede baskında tam olarak ne yaşandığını görerek vermek isterim.

Bu plan nasıl sonlanmıştır, eylem düzene karşı bir eylem, orası net ortada. Burada kimsenin kanının dökülmemesi gerekirdi' cevabını verdi.'SAVCI İÇİN OYNAMAM'

Berkin Elvan için sokağa çıkma çağrısı yapan klipte oynayan CHP Milletvekili Aday Adayı Tayfun Talipoğlu ise, 'Berkin Elvan için yapılan bir klibin benzeri şehit edilen savcı Mehmet Selim Kiraz için de yapılsa oynar mısınız?' sorusuna 'Hayır, oynamam' yanıtını verdi ve sorunun provokatif olduğunu savundu.

(İHA)

 


Etiketler: Teröristlere    Terörist    Diyemediler  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER