thy o seferlerini iptal etti

THY O SEFERLERİNİ İPTAL ETTİ

Kar yağışı etkisini giderek artırırken, meteorolojinin yarın için yaptığı kar uyarısıyla birlikte Türk Hava Yolları resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.

Tarih : 06 Ocak 2015, 23:42
Puan Ver : Thy O Seferlerini İptal Etti(6/10)2


Türk Hava Yolları (THY), yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle iç ve dış hatta bazı seferlerini iptal ettiğini bildirdi.

Kar yağışı etkisini giderek artırırken, meteorolojinin yarın için yaptığı kar uyarısıyla birlikte Türk Hava Yolları resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

'Değerli yolcularımız meteorolojik raporlar ışığında beklenen olumsuz hava durumunun Türk Hava Yolları uçuşlarını aksatma olasılığına karşı gerekli tedbirler alınmaktadır. Yolcularımız seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durum www.thy.com adresine veya 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden öğrenmelerini rica ederiz.'51 SEFER İPTAL

THY'nin yaptığı açıklamada, iç hatta Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları ile Ankara, Konya, Kayseri, Gaziantep, Adana, Denizli, Elazığ, Antalya, İzmir ile Adana çıkışlı 41 seferin iptal edildiği duyuruldu. Açıklamada ayrıca dış hatlarda Atatürk Havalimanı'ndan Tiflis, Budapeşte, Kişinev, Cenevre ile Tel Aviv'e yapılacak karşılıklı seferlerin iptal olduğu belirtildi.

(İHA)

 


Etiketler: Thy  O  Seferlerini  İptal  Etti  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER