Tolga Zengin'de iç bağ zedelenmesi

TOLGA ZENGİN'DE İÇ BAĞ ZEDELENMESİ

Dün oynanan Bursaspor maçında sakatlanan Beşiktaş Kaptanı Tolga Zengin’in sakatlığı hakkında siyah-beyazlı takımın kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, kulübün resmi internet sitesinden açıklamalarda bulundu.

Tarih : 16 Şubat 2015, 12:18
Puan Ver : Tolga Zengin'de İç Bağ Zedelenmesi(6/10)2


Beşiktaş Kulüp Doktoru Ertuğrul Karanlık, siyah-beyazlı kaleci Tolga Zengin'in iç bağlarının zedelendiğini açıkladı.

Dün oynanan Bursaspor maçında sakatlanan Beşiktaş Kaptanı Tolga Zengin'in sakatlığı hakkında siyah-beyazlı takımın kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, kulübün resmi internet sitesinden açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Karanlık'ın yaptığı açıklamada, “Kalecimiz dünkü maçın ilk dakikalarında bir sakatlık yaşadı. Ambulansla hastaneye götürdük. MR çektirdik. Durumunu tesiste değerlendirdik. Dizindeki iç bağında bir problem olduğunu tespit ettik. Tolga'nın kramponu maçta çime takılıyor ve oyuncumuzun dizi dönüyor. Oyuna devam etmesi mümkün değildi. Soyunma odasında durumuna baktım ve çapraz bağlarında sıkıntı beklemediğimi söyledim. Tolga'da iç bağ zedelenmesi var. Orta dereceli bir sakatlık bu. En kısa zamanda takıma geri vermek istiyoruz” denildi.

Öte yandan sakatlığı geçen ve dün iğnelerle sahadaki yerini alan Ramon Motta'nın son durumu ile ilgili de açıklama yapan Karanlık, “Motta'da pubis şüphesi vardı. Sol pubiste yüzde 90 iltihap vardı. Bu durum koşmasına ve şut çekmesine engel çıkarıyordu. İğnelerle tedavi yaptık. Dün de maçtan önce bir çalışma yaptık. Ağrılarının olmadığını öğrendik ve iltihabının çözüldüğünü görünce oynamasına karar verdik” ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: Tolga  Zengin  De  İç  Bağ  Zedelenmesi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER