Trabzonspor'dan Federasyona bir sert tepki daha

TRABZONSPOR'DAN FEDERASYONA BİR SERT TEPKİ DAHA

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, başkan yardımcısı ve basın sözcüsü Yakup Aslan ve kendisine verilen cezaların ve dün de Ziraat Türkiye Kupası’nda Medicana Sivasspor’a elenmelerinin ardından kendisine ait sosyal medya hesabından ağır ifadeler kullandı.

Tarih : 11 Şubat 2015, 12:57
Puan Ver : Trabzonspor'dan Federasyona Bir Sert Tepki Daha(5/10)1


Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, Türkiye Futbol Federasyonu'nu (TFF) eleştirdi. Uzunay, 'Türk futbolunu bu hale getiren sizlersiniz. Unutmayın ki bu cezalar bizi hak arama mücadelemizden geri döndüremeyecektir' dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, başkan yardımcısı ve basın sözcüsü Yakup Aslan ve kendisine verilen cezaların ve dün de Ziraat Türkiye Kupası'nda Medicana Sivasspor'a elenmelerinin ardından kendisine ait sosyal medya hesabından ağır ifadeler kullandı. Uzunay, 'Ey Türkiye Futbol Federasyonu, hırsızı koruyup kollarken, şikecilere ceza veremezken. Adalet istiyoruz. Adil yönetim istiyoruz diyenlere en ağır cezayı verebiliyorsun. Türk futbolunu bu hale getiren sizlersiniz. Unutmayın ki bu cezalar bizi hak arama mücadelemizden geri döndüremeyecektir' ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: Trabzonspor  Dan  Federasyona  Bir  Sert  Tepki  Daha  Trabzon  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER