trafik ışıkları kararsız kalınca...

TRAFİK IŞIKLARI KARARSIZ KALINCA...

Bartın şehir merkezi Çatmaca mevkisinde bulunan trafik lambalarının tüm ışıklarının aynı anda yanıp sönmesi kısa süreli şaşkınlığa neden oldu.

Tarih : 11 Ocak 2015, 12:12
Puan Ver : Trafik Işıkları Kararsız Kalınca...(10/10)6


Akşam saatlerinde Bartın merkezinde bulunan trafik lambalarının tüm ışıkları aynı anda yanmaya başlayınca sürücüler şaşkına döndü.

Bartın şehir merkezi Çatmaca mevkisinde bulunan trafik lambalarının tüm ışıklarının aynı anda yanıp sönmesi kısa süreli şaşkınlığa neden oldu. Kırmızı, sarı ve yeşil ışığın aynı anda yanıp sönmesi kavşakta bekleyen sürücülerin dikkatini çekti. Bazı araç sürücüleri tüm ışıkların aynı anda yanması nedeniyle geçiş sırasının kimde olduğunu anlayamadığı için beklemek zorunda kaldı. Ne yapacaklarını şaşıran sürücüler daha sonra durumu yetkililere haber verdi.

Trafik lambalarının hepsinin aynı anda yandığını gören Yakup Çanakçı adlı sürücü, 'Çaycuma'dan Bartın'a gelmek için yola çıktım. Çatmaca ışıklı kavşağa geldiğimde trafik lambası ışıklarının hepsinin aynı anda yandığını görünce çok şaşırdım. Bir süre bekledim. Düzelmeyince kontrollü olarak geçip gittim”

(İHA)

 


Etiketler: Trafik  Işıkları  Kararsız  Kalınca  Bartın  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER