'Türk oyuncular tembel'

'TÜRK OYUNCULAR TEMBEL'

A2 Milli Takımı Teknik Direktörü Fatih Tekke, Türk futbolcuların çok yetenekli olduğunu belirterek, 'Her şeyi başarabiliriz.

Tarih : 10 Mart 2015, 16:39
Puan Ver : 'türk Oyuncular Tembel'(8/10)4


A2 Milli Takımı Teknik Direktörü Fatih Tekke, Türk futbolcuların çok yetenekli olduğunu belirterek, 'Her şeyi başarabiliriz. Fakat şunu söyleyeyim; tembeliz” dedi.

Fatih Tekke, spor spikeri Erdoğan Arıkan ve milli boksör Adem Kılıççı ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen 'Tecrübe Konuşuyor' projesi kapsamında Hatay'ın İskenderun ilçesinde gençlerle bir araya geldi.

Mustafa Kemal Üniversitesi Konservatuar Salonu'nda düzenlenen etkinlikte Erdoğan Arıkan'ın sorularını yanıtlayan Fatih Tekke, Türk futbolcuların tembel olduğunu söyledi.

Dünyada hayranlıkla izlenen birçok futbolcu ile oynama imkanı bulduğunu kaydeden Tekke, 'Bizim insanımız hepsinden daha yetenekli. Her şeyi başarabiliriz fakat tembeliz” ifadesini kullandı.

Milli Boksör Adem Kılıççı ise, boksun Türkiye'de ilgi görmediğini belirterek, 'Kimse boks sporuna olimpiyat gözüyle bakmıyor. Boks sporu bizim insanımız tarafından ne kadar farklı algılansa da bizler boksu sevdirebilmenin mücadelesini vereceğiz” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler:   Türk  Oyuncular  Tembel    Hatay  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER