üç araca çarparak yan yattı

ÜÇ ARACA ÇARPARAK YAN YATTI

Kayseri’nin yaya ve trafik yoğunluğunun olduğu bölgelere konulan MOBESE kameraları, meydana gelen trafik kazalarını da saniye saniye görüntülüyor.

Tarih : 07 Ocak 2015, 13:57
Puan Ver : Üç Araca Çarparak Yan Yattı(9/10)5


Kayseri'de MOBESE kameralarına yansıyan kazalarda, kırmızı ışıkta duramayan bir otomobil, 3 araca çarptıktan sonra yan yattı.

Kayseri'nin yaya ve trafik yoğunluğunun olduğu bölgelere konulan MOBESE kameraları, meydana gelen trafik kazalarını da saniye saniye görüntülüyor. Karayolları kavşağında meydana gelen trafik kazasında, kırmızı ışığa yakalanmamak için hız yapan otomobil, yeşil ışık yanınca hareket eden araca çarptı. Araçlarda maddi hasar meydana geldi.

Sivas Caddesi'nde MOBESE kameraları tarafından kaydedilen başka bir kazada ise, kazaya karışan otomobillerden birisi, sürtünmenin de etkisiyle alev aldı. Sürücü, kaza sonrasında aracın içinde bulunan ailesini çıkarırken, kazada herhangi bir yaralının olmadığı öğrenildi.

Kadir Has Stadyumu'nun arkasında meydana gelen trafik kazasında ise, kırmızı ışıkta duramayan otomobil, önündeki 3 araca çarptıktan sonra yan yattı. Vatandaşlar, kısa süreli bir şok geçirdikten sonra yan yatan otomobilin sürücüsüne yardıma koştu.

(İHA)

 


Etiketler: Üç  Araca  Çarparak  Yan  Yattı  Kayseri  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER