Ücretsiz forma için birbirlerini ezdiler

ÜCRETSİZ FORMA İÇİN BİRBİRLERİNİ EZDİLER

PTT 1. Lig’de mücadele eden ve son haftalarda üst üste mağlubiyetler alan Elazığspor’da birlik ve beraberliği sağlamak adına yürüyüş düzenlendi.

Tarih : 04 Şubat 2015, 21:06
Puan Ver : Ücretsiz Forma İçin Birbirlerini Ezdiler(10/10)6


PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'da yönetim tarafından düzenlenen yürüyüş sonrası ücretsiz forma dağıtılınca izdiham yaşandı.

PTT 1. Lig'de mücadele eden ve son haftalarda üst üste mağlubiyetler alan Elazığspor'da birlik ve beraberliği sağlamak adına yürüyüş düzenlendi. Yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarların katıldığı organizasyon öğretmenevi önünde başladı. Saatler öncesinden öğretmen evi önüne gelen taraftarlar Elazığspor lehine sloganlar attı. Elazığspor'un takım otobüsüyle alana gelen kulüp başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, teknik heyet ve futbolcular otobüsten taraftarı selamladı. Otobüsten inen futbolcular ve yönetim kurulu üyeleri, taraftarlarla fotoğraf çektirdi. Daha sonra yürüyerek Ahmet Aytar Meydanı'na geçen yönetim ve futbolcular, taraftarların sloganlarına eşlik etti. Ahmet Aytar meydanına gelen taraftar ücretsiz dağıtılan formaları almaya çalışması izdihama neden oldu. Kulüp başkanı Selçuk Öztürk taraftarları duyarlı olmaya davet ederken çevik kuvvet polislerinin alana gelmesiyle formalar dağıtılabildi. Teknik direktör Ümit Özat da taraftarlara forma dağıtarak desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Birlik ve beraberliği gösterdiklerini ifade eden Başkan Öztürk, 'Bu soğuk havada buraya gelerek bizlere, takıma, futbolculara ve teknik heyete destek verdiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Ücretsiz  Forma  İçin  Birbirlerini  Ezdiler  Elazığ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER