ÜNLÜ DİYETİSYENİN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİ


ÜNLÜ DİYETİSYENİN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİ
Tarih : 02 Mart 2015, 18:21
Puan Ver : Ünlü Diyetisyenin Cenazesi Toprağa Verildi(8/10)4


Beşiktaş'taki evinde ölü bulunan ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Oyuncu Erkan Petekkaya'nın gözyaşlarını tutamadığı törende, Kahvecioğlu'nun yakınları da baygınlık geçirdi.

Yelda Kahvecioğlu için Beşiktaş Arnavutköy'deki Tevfikiye Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene ailesi ve sevenlerinin yanı sıra Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, oyuncular Erkan Petekkaya ve Bergüzar Korel ile eski manken Ebru Destan da katıldı.

Kızının, duvak konulan tabutunun başına gelen anne Güler Kahvecioğlu, baba Abdullah Kahvecioğlu ve kız kardeşi Derya gözyaşlarına boğuldu. Anne Kahvecioğlu kızının tabutunun başında ağıtlar yaktı. Dayısı ise fenalık geçirerek yere düştü. Yakınlarının ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.ERKAN PETEKKAYA GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Gözyaşı döktüğü görülen oyuncu Erkan Petekkaya, üzgün ve çok kötü olduklarını belirterek, “Gencecik bir insanı kaybettik. Bir hafta önce falan beraber yemek yiyorduk. Sonuçta Bir arkadaşımızı kaybettik. Bundan sonra sorduğunuz bir sorunun önemi yok” dedi.

Cenaze törenine katılan eski manken Ebru Destan ise, “Çok genç çünkü iyiler çok yaşamıyor. Çok hassas ve naif bir kalbe sahip oluyorlar. Başkalarının dertlerini kendi dertleri yapıyorlar. 7 ay boyunca her hafta görüştüğüm ve sonrasında arkadaş olduğum bir insandı. İyi ki onu tanımışım. Allah inancı da kuvvetli olan biriydi. Allah mekanını cennet etsin” ifadelerini kullandı.

Ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nun cenazesi yarın öğle saatlerinde Antalya Gazipaşa'da toprağa verilecek.

(İHA)

 


Etiketler: Ünlü  Diyetisyenin  Cenazesi  Toprağa  Verildi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER