ünlü oyuncu rahatsızlandı

ÜNLÜ OYUNCU RAHATSIZLANDI

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında Selendi ilçesinde düzenlediği 'Hoş Geldin Melek' adlı tiyatro oyunu, ünlü oyuncu Bülent Kayabaş’ın rahatsızlığı nedeniyle iptal edildi.

Tarih : 15 Ocak 2015, 10:33
Puan Ver : Ünlü Oyuncu Rahatsızlandı(7/10)3


Ünlü oyuncu Bülent Kayabaş'ın Manisa'nın Selendi ilçesinde sahneleneceği tiyatro oyunu, usta oyuncunun rahatsızlığı sebebiyle iptal edildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında Selendi ilçesinde düzenlediği 'Hoş Geldin Melek' adlı tiyatro oyunu, ünlü oyuncu Bülent Kayabaş'ın rahatsızlığı nedeniyle iptal edildi. Tiyatro oyunu için Kapalı Saray Düğün salonununda toplanan vatandaşlarsa, usta oyuncunun hastalandığını duyunca büyük şok yaşadı. Ünlü oyuncu Kayabaş, önce salonun soğukluğundan şikayet ederek yetkililere dert yandı. Belediye ekipleri, daha sonra bu talep üzerine salona ısıtıcılar getirdi. İddialara göre aracından inmeyen usta oyuncu, daha sonra ise rahatsız olduğunu ifade ederek ilçeden ayrıldı.

Salonda bekleyen vatandaşlar ise, hiç bir açıklama yapılmamasına tepki gösterdi.

(İHA)

 


Etiketler: Ünlü  Oyuncu  Rahatsızlandı  Manisa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER