ünlü piyanistin ablası çukura düştü

ÜNLÜ PİYANİSTİN ABLASI ÇUKURA DÜŞTÜ

Çukurda mahsur kalan kadın, itfaiyenin çalışması sonucu çıkarılarak hastaneye kaldırıldı.

Tarih : 28 Ocak 2015, 14:00
Puan Ver : Ünlü Piyanistin Ablası Çukura Düştü(10/10)6


Kadıköy'de ünlü piyanist Ayşegül Sarıca'nın ablası Mehveş Sarıca, tarihi Sarıca Köşkü'nün önünde meydana gelen göçük sonucu oluşan çukura düştü. Çukurda mahsur kalan kadın, itfaiyenin çalışması sonucu çıkarılarak hastaneye kaldırıldı.

Olay, Kadıköy Moda Caddesi 147 numarada bulunan tarihi Sarıca Köşkü'nün önünde meydana geldi. Ünlü piyanist Ayşegül Sarıca'nın ablası Mehveş Sarıca yürüdüğü sırada sahibi olduğu köşkün önünde göçük meydana geldi. 80 yaşındaki Mehveş Sarıca, aniden oluşan çukurun içerisine düştü. Mehveş Sarıca'yı gören doktoru, polis ve itfaiyeden yardım istedi. Bunun üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye erleri yaşlı kadını kurtarmak için uzun süre ter döktü. Bu sırada çevredeki vatandaşlar da çalışmaları merakla izledi. Mehveş Sarıca, itfaiyenin 2 saat süren çalışmasının ardından çukurdan çıkarılarak ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayı gören vatandaşlar, “Tam yürüyormuş o sırada yol çökmüş. Ve içerisinde düşmüş. Boğazına kadar suyun içerisindeydi” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Ünlü  Piyanistin  Ablası  Çukura  Düştü  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER