ünlü sunucu annesine veda etti

ÜNLÜ SUNUCU ANNESİNE VEDA ETTİ

Bir televizyon kanalında ‘Zahide ile Yetiş Hayata’ isimli programı hazırlayıp sunan Zahide Yetiş’in annesi Ayten Karapınar’ın cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından İzmir’de toprağa verildi.

Tarih : 15 Ocak 2015, 16:39
Puan Ver : Ünlü Sunucu Annesine Veda Etti(7/10)3


Bir televizyon kanalında ‘Zahide ile Yetiş Hayata' isimli programı hazırlayıp sunan Zahide Yetiş'in annesi Ayten Karapınar'ın cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından İzmir'de toprağa verildi.

ATV ekranlarında ‘Zahide ile Yetiş Hayata' isimli programı hazırlayıp sunan Zahide Yetiş'in annesi 61 yaşındaki Ayten Karapınar, kanser tedavisi gördüğü İzmir Tepecik Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde saat 04.30 sıralarında hayatını kaybetti. Bir süre önce kızının canlı yayında yapılan kına gecesine katılan Karapınar, Balçova ilçesinde bulunan Niyazi Uğur Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Narlıdere Mezarlığı'na defnedildi.

Karapınar'ın cenazesine kızı Zahide Yetiş ve yakınları katıldı. Ayakta güçlükle duran ve yakınlarının sakinleştirdiği Yetiş, annesinin tabutunu öperek onu son kez uğurladı.

(İHA)

 


Etiketler: Ünlü  Sunucu  Annesine  Veda  Etti  İzmir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER