Ünlü top modelden Türkiye'ye teşekkür

ÜNLÜ TOP MODELDEN TÜRKİYE'YE TEŞEKKÜR

İlk kez geldiği Türkiye’de yoğun bir ilgi ile karşılaşan ve Antalya’da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show defilesinde baş manken olarak podyuma çıkan ünlü top model Lingsay Ellingson, elindeki “Je Suis Charlie” yazılı pankart ile büyük ilgi çekmişti.

Tarih : 17 Ocak 2015, 12:12
Puan Ver : Ünlü Top Modelden Türkiye'ye Teşekkür(10/10)6


Dosso Dossi Fashion Show kapmasında 9 Ocak'ta düzenlenen defileye baş manken olarak çıkan Lindsay Ellingson, ülkesine döndükten sonra yayınladığı sosyal medya mesajıyla Türkiye'ye teşekkür etti.

İlk kez geldiği Türkiye'de yoğun bir ilgi ile karşılaşan ve Antalya'da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show defilesinde baş manken olarak podyuma çıkan ünlü top model Lingsay Ellingson, elindeki “Je Suis Charlie” yazılı pankart ile büyük ilgi çekmişti. Defileden bir gün sonra ülkesine dönen Ellingson, önceki gün sosyal medya hesaplarından bir teşekkür mesajı yayınladı. “Teşekkürler Türkiye” diyerek mesajına başlayan ünlü model, “Teşekkürler Dosso Dossi, şovunuzda bana yer verdiğiniz için” diyerek memnuniyetini ifade etti. Ellingson mesajına Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile çekilmiş bir fotoğrafını da ekledi.

Türkiye'yi, Türk hamamını ve Türk yemeklerini çok sevdiğini her seferinde ifade eden Victoria's Secret'in modellerinden Lindsay Ellingson, en kısa sürede tatil amacıyla Türkiye'ye geri geleceğini de belirtmişti.

(İHA)

 


Etiketler: Ünlü  Top  Modelden  Türkiye  Ye  Teşekkür  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER