Uşak Sportif bombayı patlattı

UŞAK SPORTİF BOMBAYI PATLATTI

Anadolu Ulaşım’da gerçekleşen imza törenine kulüp başkanı Arif Akçakaya, başkan yardımcısı Ercan Ceylan, Anadolu Ulaşım Genel Müdürü M. Ali Akçın, Operasyon Müdürü Ramazan Koçyiğit katıldı.

Tarih : 06 Ocak 2015, 16:12
Puan Ver : Uşak Sportif Bombayı Patlattı(9/10)5


Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Uşak Sportif, Rusya'nın VTB Ligi Krasnie Krylia Samara takımında forma giyen David Jelinek'i renklerine bağladı.

Anadolu Ulaşım'da gerçekleşen imza törenine kulüp başkanı Arif Akçakaya, başkan yardımcısı Ercan Ceylan, Anadolu Ulaşım Genel Müdürü M. Ali Akçın, Operasyon Müdürü Ramazan Koçyiğit katıldı. İmza töreninde konuşan Anadolu Ulaşım Genel Müdürü M. Ali Akçın, 'Uşak'ımızın göz bebeği Uşak Sportif takımımıza transfer olan David Jelinek'in takımımıza ve Uşak'ımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, ikinci devrede daha iyi bir performans göstereceğimize inanıyorum. Avrupa ve Türkiye'de ilimizi en iyi şekilde temsil eden Uşak Sportif'e başarılar diliyorum” dedi.

Kulüp başkanı Arif Akçakaya ise, “Jelinek, Euroleague tecrübesi olan iyi bir oyuncu. Takımımıza üst düzey katkı vereceğine inancım tamdır. Takımımıza ve Uşak'a hayırlı olsun” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Uşak  Sportif  Bombayı  Patlattı  Uşak  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER