Uzatma dakikalarında 7 kırmızı kart

UZATMA DAKİKALARINDA 7 KIRMIZI KART

Dün Ankara 19 Mayıs Spor Kompleksi Dış Sahalar’da Yurtkur-Akyurt Belediyespor maçında yeşil sahalarda az rastlanan bir olay yaşandı.

Tarih : 01 Şubat 2015, 14:48
Puan Ver : Uzatma Dakikalarında 7 Kırmızı Kart(5/10)1


Ankara Süper Amatör Küme takımlarından Yurtkur-Akyurt Belediyespor mücadelesinin son saniyelerinde futbolcular arasında kavga çıktı. Olayın ardından karşılaşmanın hakemi toplam 7 kırmızı kart çıkardı.

Dün Ankara 19 Mayıs Spor Kompleksi Dış Sahalar'da Yurtkur-Akyurt Belediyespor maçında yeşil sahalarda az rastlanan bir olay yaşandı. Ligin son sırasında yer alan Akyurt Belediyespor'un 10-0 geride olduğu maçın 89. dakikasında iki takım oyuncuları arasında tansiyon yükseldi. Yaşanan olayların ardından karşılaşmanın hakemi Özgür Var, 1 dakikalık uzatma süresi verdi. Uzatmalarda ilk atağını geliştiren Yurtkurspor'dan Volkan, Akyurt Belediyespor savunma oyuncusu Şükrü'nün sert hareketiyle yerde kaldı. Volkan rakibine tokat atınca saha bir anda karıştı.GÜVENLİK GÖREVLİLERİ SAHAYA GİRDİ

Gergin geçen maçta gerilim iyice artınca futbolcular tekme tokat birbirine girdi. Olayları yatıştırmak için güvenlik görevlileri de sahaya girdi. Olayların ardından hakem, kavgaya karışan 7 futbolcuya kırmızı kart gösterdi ve 30 dakika duran karşılaşmanın yaklaşık 40 saniyesini tekrar oynattı ve karşılaşma 10-0 Yurtspor'un üstünlüğüyle sona erdi.

Karşılaşmada Yurkurspor'dan Volkan, Musa ve İlker ile Akyurt Belediyespor'dan Hüseyin, Deniz, Satılmış ve Şükrü kırmızı kart gördü.

(İHA)

 


Etiketler: Uzatma  Dakikalarında  7  Kırmızı  Kart  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER