vali ile twitter'da tatil pazarlığı

VALİ İLE TWİTTER'DA TATİL PAZARLIĞI

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan Rize Valisi Ersin Yazıcı ile öğrenciler arasında Twitter hesabı üzerinden ilginç bir kar tatili pazarlığı yaşandı.

Tarih : 09 Ocak 2015, 12:36
Puan Ver : Vali İle Twitter'da Tatil Pazarlığı(7/10)3


Rize Valisi Ersin Yazıcı'nın Twitter hesabı üzerinden geçtiğimiz gün vali ve öğrenciler arasında ilginç bir tatil pazarlığı yaşandı.

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan Rize Valisi Ersin Yazıcı ile öğrenciler arasında Twitter hesabı üzerinden ilginç bir kar tatili pazarlığı yaşandı. Yazıcı, Çarşamba günü attığı twitte, Rize'de Perşembe günü okulların tatil olduğunu, öğrencilerin tatili kitap okuyarak geçireceklerine inandığını belirtti. Bu paylaşımın ardından öğrenciler Cuma günü de okulların tatil olabilmesi için Vali ile pazarlığa girdi. Öğrenciler “Tatil haberini verdin ya. O zaman açalım kitapları, Vali aldığın dualar ile cennetlik oldun, Bütün Rize kitap okumaya başladı, Cuma gününü de tatil yap biz kitap okuruz, Teşekkürler tatil yürekli adam, Kitabım çok kalındı bitiremedim Cuma gününü de tatil yap, Cuma gününü de tatil yaparsan matematik çalışırım” şeklinde paylaşımlarda bulundular. Yazıcı bu paylaşımların üzerine “Sevgili Rizeli gençlerimizin tatili kitap okuyarak geçirdiklerinden şüphem yok” şeklinde bir paylaşımda bulundu. Yazıcı hemen bunun ardından Rize'de okulların Cuma günü (bugün) de tatil edildiğini duyurdu.

(İHA)

 


Etiketler: Vali  İle  Twitter  Da  Tatil  Pazarlığı  Rize  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER