vali, o öğrencileri ağırladı

VALİ, O ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

Kent Meydanı’nda kartopu oynamak üzere Perşembe akşamı buluşan Abant İzzet Baysal Üniversitesi(AİBÜ) Diş Hekimliği 1. sınıf öğrencileri, Bolu Valilik binası önünde fotoğraf çektirdi.

Tarih : 09 Ocak 2015, 18:21
Puan Ver : Vali, O Öğrencileri Ağırladı(9/10)5


Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Bolu Valiliği binasının önünde fotoğraf çekip kendisine Twitter'den mesaj atarak kartopu oynamaya davet eden Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencilerini makamına davet ederek çay ikramında bulundu.

Kent Meydanı'nda kartopu oynamak üzere Perşembe akşamı buluşan Abant İzzet Baysal Üniversitesi(AİBÜ) Diş Hekimliği 1. sınıf öğrencileri, Bolu Valilik binası önünde fotoğraf çektirdi. Merve Taşkıran isimli üniversite öğrenci, çekildikleri fotoğrafa, Twitter hesabından Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları'nı etiketleyerek, 'Valim diş hekimliği öğrencileri olarak sizi de bekliyoruz' yazdı. Bu mesajı gören Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları kendilerine cevap vererek öğrencileri makamında çay içmeye davet etti. AİBÜ Diş Hekimliği Fakültesi 1. sınıf öğrencileri de Bolu Valiliği'ne gelerek, Vali Zahteroğulları ile birlikte çay içtiler.

Koyu bir sohbetin olduğu ziyarette öğrenciler, kendilerinin böyle bir davet beklemediklerini dile getirerek, tweeti görünce önce şaşırdıklarını daha sonra ise hep beraber karar verdikten sonra geldiklerini ifade ettiler. Daha önce böyle bir durumla karşılaşmadıklarını ve buraya gelince mutlu olduklarını belirten öğrenciler, Vali Zahteroğulları'da davet için teşekkür ettiler.

Ziyarette Bolu'da yapılan ve yapılacak bazı sosyal ve sanatsal etkinlikler hakkında da öğrencilere bilgiler veren Vali Zahteroğulları, 'Bolu insanı ve doğası ile güzel bir şehir. Allah bütün bu güzellikleri buraya bahşetmiş. Burada olanlar çok şanslı ve sizde burada öğrenci olduğunuz için çok şanslısınız. Ben Bolu'yu seviyorum ve sizlerin de seveceğine eminim. Her şeyden önce Bolu bir huzur kenti. Ailelerinizin de içini rahatlatacak bir durum bu. Onlardan uzaksınız ama sizler bizlere emanetsiniz. Bizler bu huzurun bozulmaması için uğraşıyoruz' dedi.

Vali Zahteroğuları ve öğrenciler daha sonra ise Valilik binası önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

(İHA)

 


Etiketler: Vali  O  Öğrencileri  Ağırladı  Bolu  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER