vali: 'son 300-400 metre'

VALİ: 'SON 300-400 METRE'

Bölgeye dün akşam ve bu sabahtan itibaren yeni kurtarma ekiplerinin geldiğinin bunun yanı sıra AFAD, büyükşehir ve jandarma ekiplerinin de bölgede çığ bölgesine ulaşmak için yoğun çaba sarf ettiğini belirten Vali Öz “Kurtarma ekiplerinin çığ bölgesine ulaşmasına 300-400 metre kaldı.

Tarih : 11 Ocak 2015, 11:48
Puan Ver : Vali: 'son 300-400 Metre'(6/10)2


Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Çaykara ilçesi Karaçam mahallesindeki çığ bölgesine kurtarma ekiplerinin ulaşmasına 300-400 metre kaldığını ancak yoğun tipi ve çığ tehlikesinin devam etmesi nedeniyle çalışmalarının kontrollü bir şekilde ilerlediğini söyledi.

Bölgeye dün akşam ve bu sabahtan itibaren yeni kurtarma ekiplerinin geldiğinin bunun yanı sıra AFAD, büyükşehir ve jandarma ekiplerinin de bölgede çığ bölgesine ulaşmak için yoğun çaba sarf ettiğini belirten Vali Öz “Kurtarma ekiplerinin çığ bölgesine ulaşmasına 300-400 metre kaldı. Bölgedeki yoğun tipi ve çığ tehlikesi nedeniyle kontrollü bir şekilde çalışmaları yürütüyoruz. Bir kısım ekip çığ bölgesine ulaşmaya çalışırken diğer ekipler de çevre güvenliğini alıyor. Biz de bölgeye yaklaşmak üzereyiz. Önümüzdeki saatlerde hava şartlarının imkan vermesi durumunda çalışmaları hızlandırmayı umuyoruz” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Vali    Son  300-400  Metre    Trabzon  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER