vatandaşlar ipten aldı

VATANDAŞLAR İPTEN ALDI

Edinilen bilgiye göre, Uşak’tan Muğla’ya iş bulmaya gelen, ancak bulamayan Tuğrul K. (34), Muğla ile Fethiye arasındaki yaklaşık 160 kilometrelik mesafeyi yaya olarak katettikten sonra rahatsızlanıp, Fethiye Devlet Hastanesi’ne gitti.

Tarih : 29 Ocak 2015, 13:36
Puan Ver : Vatandaşlar İpten Aldı(6/10)2


Fethiye-Antalya karayolu kenarında bir ağaca kendini asarak canına kıymaya çalışan şahıs, yoldan geçen sürücülerin fark etmesiyle hayata döndürüldü.

Edinilen bilgiye göre, Uşak'tan Muğla'ya iş bulmaya gelen, ancak bulamayan Tuğrul K. (34), Muğla ile Fethiye arasındaki yaklaşık 160 kilometrelik mesafeyi yaya olarak katettikten sonra rahatsızlanıp, Fethiye Devlet Hastanesi'ne gitti. Acil serviste muayene olan Tuğrul K., doktora kalacak yeri olmadığını anlatarak, hastanede kalmak istediğini söyledi. Bitkin vaziyetteki Tuğrul K., geceyi müşahide altında geçirdi. Sabah saat 08.30 sıralarında Fethiye Devlet Hastanesi'nden ayrılan Tuğrul K., yine yaya olarak Antalya istikametine yola çıktı. Elinde röntgen filmleriyle yoluna devam eden Tuğrul K, Seydikemer ilçesi Bayır Mahallesi Mescit mevkiinde yol kenarında gördüğü mescitte namaz kılıp, Yasin-i Şerif okudu. İş bulamaması sonucu bunalıma girdiği iddia edilen Tuğrul K., mescidin yanındaki ağaca kendini iple astı. Yoldan geçen bir sürücü, ağaçta boynundan iple asılı duran şahsı fark etti. Hızla U dönüşü yapıp olay yerine gelen sürücü, ipi gevşeterek Tuğrul K.'yı güçlükle yere indirdi. Yoldan geçen diğer sürücülerin de yardımıyla, Tuğrul K.'nin nefes alması sağlandı. Bitkin vaziyetteki Tuğrul K. için 112 Acil Sağlık ekibinden yardım istendi. Sağlık ekibi Tuğrul K.'ya olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra, Fethiye Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

(İHA)

 


Etiketler: Vatandaşlar  İpten  Aldı  Muğla  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER