whatsapp artık....

WHATSAPP ARTIK....

Milyonlarca kullanıcısı olan ve her geçen gün daha da büyüyen WhatsApp, dev bir adım atarak masaüstü bilgisayardan mesajlaşabilme özelliğini geliştirdi.

Tarih : 22 Ocak 2015, 11:57
Puan Ver : Whatsapp Artık....(10/10)6


Dünyanın en popüler mesajlaşma ağı olan WhatsApp, merakla beklenen masaüstü uygulamasını yayınlandı.

Milyonlarca kullanıcısı olan ve her geçen gün daha da büyüyen WhatsApp, dev bir adım atarak masaüstü bilgisayardan mesajlaşabilme özelliğini geliştirdi. WhatsApp 'in masaüstü uygulaması şimdilik sadece Google Chrome için yayınlandı. Uygulama, Android, Windows Phone, BlackBerry ve üzerinden çalışıyor. Apple`ın kısıtlaması nedeniyle henüz İOS kullanıcıları tarafından kullanılamıyor.NASIL ÇALIŞIYOR ?

WhatsApp kullanıcı adı / şifre yerine telefon numarası ve SMS doğrulamaları kullanması nedeniyle masaüstünde oturum açmak içinde, telefonunuzda WhatsApp üzerinden QR kod resmini almak zorundayız.

2014 Ağustos ayında aylık 600 milyon aktif kullanıcı sayısını tam 100 milyon artırarak, 700 milyon aylık aktif kullanıcı sayısına ulaştığını bildiren Whatsapp, kullanıcılarından gelen talepler doğrultusundan artık masaüstü bilgisayarlardan da kullanılacak. Böylece etkileşimini daha fazla artıracak olan WhatsApp`ın yakında zamanda kullanıcı sayısının milyarları aşacağı tahmin ediliyor.

(İHA)

 


Etiketler: Whatsapp  Artık  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER