YAŞAR KEMAL'DEN HABER VAR


YAŞAR KEMAL'DEN HABER VAR
Tarih : 16 Ocak 2015, 14:42
Puan Ver : Yaşar Kemal'den Haber Var(5/10)1


Yaşar Kemal'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Şükrü Öztürk, “Dünden beri olan gelişmeler stabil durumda, herhangi bir olumsuzluğa gidiş söz konusu değil” dedi.

Prof. Dr.Şükrü Öztürk, yoğun bakımda tedavisi süren Yaşar Kemal'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Yaşar Kemal'in sağlık durumunun stabil olduğunu belirten Öztürk, “Dün yoğun bakım ünitemize alınarak tedavisine başlandı. Dünden beri olan gelişmeler stabil durumda. Genel durumu kontrol altında. Her hangi bir olumsuzluğa gidiş söz konusu değil. İyileşme belirtilerinin ortaya çıkmasını bekliyoruz” dedi.

Kemal'in Yoğun bakımda kalacağı süreyle ilgili bir şey söyleyemediklerini kaydeden Öztürk, “Yoğun bakımda tedavisinde ne kadar devam edeceği soruları gelmişti. Bu konuyu şuan da ön görmemiz mümkün değil. Umutluyuz. Tüm ekiplerimiz hastamızla yakından ilgilenmekte. Ailesi yanında, onlarda durumun son drece bilincindeler. Kısa zamanda şifaya kavuşmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Yaşar  Kemal  Den  Haber  Var  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER