yaşar kemal'e ince memed'li mesaj

YAŞAR KEMAL'E İNCE MEMED'Lİ MESAJ

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası Aksaray Şubesi üyesi bir grup sağlık çalışanı İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tedavi gören yazar Yaşar Kemal’e destek verdi.

Tarih : 15 Ocak 2015, 15:00
Puan Ver : Yaşar Kemal'e İnce Memed'li Mesaj(5/10)1


Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası üyesi bir grup, yoğun bakımda tedavisi süren yazar Yaşar Kemal'e destek vermek için hastane önünde “Diren İnce Memed” yazılı pankart açıp, “Yaşar Kemal ustanın yanındayız” dedi.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası Aksaray Şubesi üyesi bir grup sağlık çalışanı İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tedavi gören yazar Yaşar Kemal'e destek verdi. ‘‘Diren İnce Memed'' yazılı pankart açan sağlık çalışanları, sık sık ‘‘Diren İnce Memed yanındayız'' şeklinde slogan attı.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası Aksaray Şubesi adına yapılan açıklamada, ‘‘Bizler Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası Aksaray Şubesi olarak, Yaşar Kemal ustanın yanındayız. Ona geçmiş olsun demek için buradayız. Bazı insanlar var ki sadece ismini telaffuz etmeniz bile birçok şeyi hatırlatıyor. Yaşar Kemal de büyük ustalardan biridir. Onun ismini söylediğinizde fazla bir şey söylemeye gerek kalmıyor'' ifadelerine yer verildi.

(İHA)

 


Etiketler: Yaşar  Kemal  E  İnce  Memed  Li  Mesaj  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER