yazdan önce geldiler

YAZDAN ÖNCE GELDİLER

Fatih Tahtakale’de, Çin’de üretilip kaçak yolla yurda sokulan ünlü markalara ait 7 bin 744 saat ve 18 bin 460 adet güneş gözlüğü ele geçirildi.

Tarih : 17 Ocak 2015, 11:27
Puan Ver : Yazdan Önce Geldiler(9/10)5


Fatih Tahtakale'de, Çin'de üretilip kaçak yolla yurda sokulan ünlü markalara ait 7 bin 744 saat ve 18 bin 460 adet güneş gözlüğü ele geçirildi. Operasyonda, 3 kişi olayla ilgili gözaltına alındı.

Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Çin'de üretilerek yurda kaçak yolla getirilen ünlü markalara ait saat ve güneş gözlüklerini piyasa değerinin altında satmaya çalışan şahıslara yönelik operasyon düzenledi. Kaçak ürünlerin Ağrı Doğubayazıt'tan kargo yolu ile gönderilerek Tahtakale'de bir depodan dağıtımı yapılacağı bilgisini alan polis harekete geçti. Kaçakçılara yönelik operasyonda, gelen ürünleri teslim almak için kargo firmasına gelen M.B. (47) isimli şüpheli ve kargo gönderilerinin teslim adresi olan Tahtakale'deki işyerine yapılan baskında M.Ç. (41) ve İ.A. (29) isimli iki şahıs gözaltına aldı. Operasyonda, 7 bin 744 saat ve 18 bin 460 güneş gözlüğü ele geçirildi.

(İHA)

 


Etiketler: Yazdan  Önce  Geldiler  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER