'yeni bir başlangıç için artık hazırım' yazmıştı

'YENİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN ARTIK HAZIRIM' YAZMIŞTI

İntihar ettiği sanılan gencin sosyal paylaşım sitesindeki hesabından, 'Yeni bir başlangıç için artık hazırım, hoşçakalın, hepinizi seviyorum’ şeklinde paylaşımda bulunduğu görüldü.

Tarih : 20 Nisan 2015, 12:36
Puan Ver : 'yeni Bir Başlangıç İçin Artık Hazırım' Yazmıştı(6/10)2


Dünden beri kayıp olan 24 yaşındaki gencin cesedi denizde bulundu. İntihar ettiği sanılan gencin sosyal paylaşım sitesindeki hesabından, 'Yeni bir başlangıç için artık hazırım, hoşçakalın, hepinizi seviyorum' şeklinde paylaşımda bulunduğu görüldü.

Edinilen bilgiye göre, Adnan Menderes Bulvarı Marina içerisinde denizde ceset gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine giden polis ekipleri, kıyıya oldukça yakın mesafedeki erkek cesedini, balıkçı teknelerinin yardımı ile karaya çıkardı. Ceset üzerindeki incelemede, her hangi bir delici kesici alet izine rastlanmazken, yapılan araştırmada cesedin, kayıp müracaatıyla dünden bu yana aranan ve Dicle Üniversitesi'nde memur olarak çalıştığı öğrenilen Mehmet Sıddık Yahşi'ye ait olduğu belirlendi. Olay yerine bir kaç kilometre mesafede ise şahsa ait eşyalar bulundu.

Yakınları tarafından da teşhis edilen ceset, daha sonra otopsi için hastane morguna kaldırıldı. İntihar ettiği sanılan Yahşi'nin, ölümünden hemen önce kendisine ait sosyal paylaşım sitesindeki hesabından, 'Bu kararı tamamen kendi özgür irademle veriyorum. Ne olduğunu bilmediğim bir umudum yok. Artık gözüm şişelere takılıyor ve artık becerebiliyorum. Dünyaya bir son ve yeni bir başlangıç için artık hazırım, hoşçakalın hepinizi seviyorum' şeklinde paylaşımda bulunduğu görüldü.

Kısa süre önce Diyarbakır'dan Mersin'e akrabalarını ziyarete geldiği öğrenilen Yahşi'nin ölümüyle ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

(İHA)

 


Etiketler:   Yeni  Bir  Başlangıç  İçin  Artık  Hazırım    Yazmıştı  Diyarbakır  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER