yeni doğmuş bebek cesedi bulundu

YENİ DOĞMUŞ BEBEK CESEDİ BULUNDU

Edinilen bilgiye göre, Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğlu Mahallesi’nde Ceylan Bozkurt akşam sobayı yakmak için evinin damına kovaya talaş doldurmaya çıktı.

Tarih : 09 Ocak 2015, 19:36
Puan Ver : Yeni Doğmuş Bebek Cesedi Bulundu(8/10)4


Adana'da bir evin damında yeni doğmuş bebek cesedi bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğlu Mahallesi'nde Ceylan Bozkurt akşam sobayı yakmak için evinin damına kovaya talaş doldurmaya çıktı. Bu sırada Bozkurt, damda çıplak halde yeni bir doğmuş bebek gördü. Bozkurt hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri bebeğin öldüğünü belirledi.

Sağlık ekipleri yaptıkları çalışmada bebeğin yeni dünyaya geldiğini, göbek bağının bile kesik olmadığını, doğar doğmaz çıplak bir halde dama bırakıldığını, havalar soğuk olduğu için de bebeğin donarak hayatını kaybettiğini belirledi. Bebek inceleme yapıldıktan sonra otopsi yapılması için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.'BİNADA OTURANLARIN ÇOCUKLARI YOK'

Bu arada damında bebek cesedi bulunan binada oturan Ceylan Bozkurt ve Mesut Bozkurt ailelerinin çocuklarının olmadığı öğrenildi. Ceylan Bozkurt, 'Böyle vicdansızlık olmaz, bebeği görünce şoka girdim, bizim bebeğimiz olması için uğraşıyoruz bir anne bunu bebeğine nasıl yapar. Bebeğini soğukta ölüme terk edip nasıl gider' dedi.

Polis konuyla ilgili çalışma başlattı.

(İHA)

 


Etiketler: Yeni  Doğmuş  Bebek  Cesedi  Bulundu  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER