yeni yılın ilk bebeği yoğun bakımda

YENİ YILIN İLK BEBEĞİ YOĞUN BAKIMDA

Dilara ve Ramazan Akkuş çiftinin ilk bebekleri olan ve henüz adını dahi koyamadıkları kız bebek, sezeryan ile dünyaya 01.05’de gelirken fazla kiloya bağlı oluşabilecek sağlık sorunları nedeni ile yoğun bakım ünitesine alındı.

Tarih : 01 Ocak 2015, 09:15
Puan Ver : Yeni Yılın İlk Bebeği Yoğun Bakımda(7/10)3


Kırşehir'de yeni yılın ilk bebeği 4 kilo 400 gram olarak dünyaya gelen kız bebek olurken bebek kilo fazlalığı nedeni ile oluşan sağlık sorunları kapsamında yoğun bakım ünitesine alındı.

Dilara ve Ramazan Akkuş çiftinin ilk bebekleri olan ve henüz adını dahi koyamadıkları kız bebek, sezeryan ile dünyaya 01.05'de gelirken fazla kiloya bağlı oluşabilecek sağlık sorunları nedeni ile yoğun bakım ünitesine alındı.

Baba Akkuş, yoğun bakım ünitesinde bebeğini görebilmek için beklerken babaanne Leyla Akkuş, yılın ilk bebeğinin odasında torununu ve gelinini görememekten yakındı. Babaanne Akkuş, 'Yılın ilk bebeği ama ne torunumu nede gelinimi görebildim. Gelecek diyorlar gelinin yatağı hazır inşallah hayırlısı ile gelir' dedi.

Kırşehir'de yılın ilk bebeğinden on dakika sonra dünyaya gelen ikinci bebek de doğum esnasında kendi pisliğini yutması nedeni ile yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

(İHA)

 


Etiketler: Yeni  Yılın  İlk  Bebeği  Yoğun  Bakımda  Kırşehir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER