yerin altından çıkan alevler korkuttu

YERİN ALTINDAN ÇIKAN ALEVLER KORKUTTU

Yerin altından çıkan alevleri gören vatandaşlar büyük panik yaşadı.

Tarih : 08 Ocak 2015, 12:57
Puan Ver : Yerin Altından Çıkan Alevler Korkuttu(6/10)2


Kağıthane'de yeraltındaki elektrik kablolarında bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Yerin altından çıkan alevleri gören vatandaşlar büyük panik yaşadı.

Olay, Kağıthane Talatpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, sokakta patlama sesi duyan ve yeraltından çıkan alevleri gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, yaptığı inceleme sonucunda yeraltındaki elektrik kablolarında patlama olduğunu ve yangın çıktığını belirledi. Sokakta yeraltından alevlerin çıktığını gören vatandaşlar ise paniğe kapıldı. Elektrik olması nedeniyle ise itfaiye ekipleri duruma müdahale edemedi. Olay yerine elektriği kesmesi için elektrikçi çağrıldı. Bu sırada patlamanın olduğu yerde bir vatandaş panik halinde aracını çıkarmaya çalıştı. Koşarak aracının yanına giden şahıs, aracına binerek olay yerinen uzaklaştı. Olaya tanık olan vatandaşlar, “Elektrik gitti. Patlamalar oldu, alevler çıktı” dedi.

Olay yerinde yaklaşık yarım saat alevler çıkarken yol trafiğe kapatıldı. Olay yerine çağrılan elektrikçinin elektriği kesmesinin ardından itfaiye ekipleri alevlere müdahale ederek söndürdü.

(İHA)

 


Etiketler: Yerin  Altından  Çıkan  Alevler  Korkuttu  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER